AEDA JA TUPPA - KEVAD/SUVI 2020

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
TOOTEINFO Seljatoepadi koosneb sisupadjast ja kattest. MÕÕDUD laius 60 cm. kõrgus 45 cm. paksus 25 cm. (euroaluse katad kahe padjaga) VÄRV pastelne helebeez ja valge MATERJALID 100% puuvillane. Kate on lukuga eemaldatav j..
24.60€
Dekoratiivne tulbimustriga meie enim-tellitud COZY seljatoepadi. Toekate patjadega saad uuendada toadiivani seljatoe. Või lood seljatoe pingile, euroalusele.  TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. PADJA MÕÕ..
24.60€
Toekas seljatoepadi efektsete dekoratiivkangastega toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).    TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. ..
26.00€
Efektsete dekoratiivkangaga madal padi selja-või käetoeks, toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).  TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  ..
18.00€
Komplekt katab ühe euroaluse. Komplekti valmistame meelepärase mööblikangaga. Küsi info@hubasus.ee  DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (80 x 120 x 12 cm.) 2 COZY seljatoepatja.    TOOTEINFO MADRATS..
118.00€
Käepärane ja kerge tumba. Viii kevadel terrassile, võta kaasa metsa, randa festivalile, maale. Kasuta lauana või lastetoas, puhkeruumis, ranna- või aiakohvikus jm. kus kiiresti-kergesti istumiskohti tarvis.  Kate on lukuga..
62.00€
Paks ümmargune padi maas pikutamiseks, lugemiseks, lastel mängimiseks. Lukuga kate (masinpestav), põhi meie aiakangastega (hülgab plekke ja mustust),  Küljes taskud, kuhu peita telefon või kommid. Küljes sang, võta kaasa m..
47.00€
Suur kott-tool ja lamamistool ühes. Säti terrassile, kust seda mugav maale või randagi kaasa haarata. Beanbag on väga kerge, küljes käepäranene sang. Koos põrandapadjaga lood tõelise mugavuse.  Kate on lukuga eemaldatav, masinp..
106.00€
Beanbag on kott-tool ja lamamistool ühes. Säti terrassile, kust seda mugav maale või randagi kaasa haarata. Sobib ka välikohvikule, puhketuppa, rannabaari, lastele. Kate on lukuga eemaldatav, masinpestav. See hülgab vett ja plekke&n..
98.00€
Istu põrandal mugavalt, või looduses.  Võta kaasa randa, maale, metsa. Imehea lahendus lastele.  TOOTEINFO Koosneb lukuga sisukotist (et vajadusel graanuleid lisada) ja lukuga masinpestavast kattest. Küljes käepä..
28.00€
Toekad seljatoepadjad pakuvad ka aiamööblil tundideks mugavat äraolemist (paksus keskelt üle 20 cm.). Nagu kõigil teistel Style seeria patjadel, jookseb sellelgi ääres nöörkant. Puuvillased padjad sobivad katuse alla või siseruumi..
15.00€ 18.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×