Aeda ja tuppa sügis/talv 20/21

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Käepärane ja kerge tumba sinna, kuhu lisaistumiskohti tarvis. Sobib lastele, diivanilaua äärde, terrassile. Täidetud kott-tooli (EPS) graanulitega, seega kerge (2 kg.) küljes käepärane sang. TOOTEINFO MÕÕDUD  LÄBIMÕÕT:  60 c..
53.00€ 62.00€
Kvaliteetsest nahast korv lilledele või teiste armsate asjade hoiustamiseks. Sangad võimaldavad riputamist ja mugavat ümbertõstmist. Kombineeri väiksematega. TOOTEINFO Pruuni põhja ja äärega lillekorv-säilituskarp MÕÕDUD Kõr..
18.00€
Kvaliteetsest 100% täisnahast lillekorviks või teiste armsate asjade hoiustamiseks. Sangad iluks või riputamiseks ja mugavaks ümbertõstmiseks. Kombineeri väiksematega. TOOTEINFO MÕÕDUD Kõrgus: 18 cm, diameeter 21 cm.&..
18.00€
Kvaliteetsest täisnahast pisem lillekorv lilledele või teiste armsate asjade hoiustamiseks. Sangad võimaldavad riputamist ja mugavat ümbertõstmist. Kombineeri suurematega. TOOTEINFO Pruuni põhjaga lillekorv-säilituskarp ..
16.00€
Mugav põrandatumba nii lastele kui suurematele. Üpris suur - diam. 63 cm. paksus 30 cm. Väga kerge, vaid 1,5 kg. lihtne ümber tõsta, kaasa võtta, kuhu tarvis, selleks ka käepärane sang. Lukuga masinpestav kate.  TOOTEINFO ..
34.00€
Paksud põrandapadjad annavad mugavuse ja pehmuse põrandal istujatele - rõdul, lastetoas ja mujal. Kerge terrassile, piknikule ja maakoju kaasa võtta - kaal vaid 1,5 kg. Sobib nii õue kui tuppa. Vihmavesi teeb sellele padjale vähe kahju..
34.00€
Põrandal mugavaks istumiseks, lebotamiseks nii lastele kui suurematele. Üpris suur - 60 x 60 cm. paksus 30 cm. Väga kerge, vaid 1,4 kg. mugav siia-sinna kaasa tassida või ümber tõsta. Selleks ka käepärane sang. Lukuga masinpestav kate...
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×