ÕUE

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Vali aiadiivanile pilgumagnetiks suvevärviline dekoratiivpadi. MÕÕDUD:  40 X 40 cm.  Toon vali kaardilt ja kirjuta märkustesse number.   Kangad ilmastikukindlad ja plekke tõrjuvad. Koosneb sisupadjast ja kattes..
12.90€
Säti aiapingile madrats ja hulk aiapatju. Nii saab pingist pehme diivan, kus tundidekaupa mugav istuda.  MÕÕDUD: 120 x 60 cm. Kohe olemas hallid, kui soovid muud tooni, vali kaardilt ja kirjuta märkustesse selle number (tellimuse täitmine ..
39.90€
Pehme istumispadi seljatoeks euroalustest aiamööblile.  MÕÕDUD: 40 x 120 x 12 cm. Toon vali kaardilt ja kirjuta märkustesse selle number.  Kangad on ilmastikukindlad ja plekke tõrjuvad.  Madrats koosneb pehmetest sisud..
33.90€
Suur ja paks istumispadi euroalusest aiamööblile. Vali koos seljatugedega või ilma.  MÕÕDUD:  80 x 120 x 12 cm. Värv vali kaardilt ja kirjuta märkustesse selle number.  Kangad on niiskust ja plekke tõrjuvad..
46.00€
Kui meisterdad ise aiadiivani, siis vali pehmed osad - istumispadi ja seljatoe padi - meilt. Koos katavad laiuse 60 cm.  MÕÕDUD: 60 x 60 cm., paksus on 10-11 cm, et anda pingile diivani välimus.  VÄRV TUMEHALL, soovi korral vali ..
22.90€
Kui meisterdad ise aiadiivani, siis vali pehmed osad - padi ja istumisalune padi meilt. Koos katavad laiuse 60 cm.  Disainisime paksu padja petsiaalselt aiadiivani seljatoeks. See toetab hästi selga.  MÕÕDUD: 45 x 60 cm. ..
19.90€
Õhulised kardinad annavad varju päikese või naabrite pilkude eest. Need kaitsevad ka mööblit üleliigse vihma ja päikesekiirguse eest. Õhukeselt taftilt voolab vesi kiirelt maha ja kardinad kuivavad kiirelt. Saada ka samasuguseid valgeid. ..
45.90€
Laudlina-riba aialauale muudab äraolemise hubasemaks ja kaunistab aiamööblit. Laudlina servas dekoratiivõmblus.  Mõõdud: 115 x 30 cm. Materjaliks on paksem puuvillane vähekortsuv kangas.  ..
9.90€
Kaunista aialaud külalistele või oma perele kaunilt. Laudlina muudab olemise õdusaks. NB: saada ainult 1 tk. Mõõtmed: 100 x 100 cm. Materjaliks on siledamapinnaline, veidi siidjam puuvillane, vähekortsuv kangas.  ..
12.90€
Laudlina - riba roosidega launistab aialaua. Kuid see sobib imehästi ka elutuppa.  Mõõdud: 120 x 35 cm. Kangas puuvillane. - voodriga.  Kui Sa soovid, valmistame ka pikema riba (või lühema). ..
12.90€
Pehmed padjad aiapingil muudavad olemise mugavaks ja kaunistavad mööblit.  Mõõdud: 40 x 40 cm.  Materjaliks tugev ja paks vähekortsuv puuvillane materjal.  ..
8.90€
Võta lühikesest aiahooajast maksimum. Looduspiltidega padjakatted aiatoolidele tundidepikkuseks mugavaks äraolemiseks. NB: AINULT 4 tk.! MÕÕDUD: 40 x 40 cm. Materjaliks on siledamapinnaline, veidi siidjam puuvillane, vähekortsuv ..
8.90€
Roosilised padjakatted muudavad aiamööbli tõeliseks pilgumagnetiks. Lisaks pakuvad mugavat äraolemist tundideks.  Mõõdud 40 x 40 cm. Materjaliks puuvillane kangas, voodriga, paksud ja pehmed katted.  Kui Sa soovid, siis valmistame ..
8.90€
Suured padjakatted, patjadele. 50 x 50 cm. Eriti õdusaks ja mugavaks äraolemiseks aias. Võta aiahooajast maksimum ja muuda terrass või rõdu õdusaks pesaks. Materjaliks kahekordne puuvillane, tugev ja toekas. ..
9.90€
Triibulised suured padjakatted aiamööblile. Mugav selga toetada ja tundide kaupa aiaelu nautida.  Mõõdud 50 x 50 cm. Materjaliks paksem puuvillane dekoratiivkangas, eriti kvaliteetsest Laura Ashley kollektsioonist.  ..
9.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×