AIAPINGI MADRATS, PIKK (õhem - 6 cm.)

46.00€
Võimalikud valikud

* Värv:
* Suurus:

Meie aiapingi madratsid on mõeldud igasugustele aiapinkidele, niisugusele, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega).

Veidi õhema (6 cm.) madratsi lisamisega teed igast pingist mõnusa ja mugava istumise. Koos seljatoepatjadega muudad selle täitsa diivaniks ja nägusaks pilgumagnetiks pealekauba. Pikale aiapingile vali pikem madrats, või mitu väiksemat, või laiemat-kitsamat, täpselt sellist, nagu pink vajab.  Mõõt vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst. kui Sa sealt sobivat ei leia, siis küsi). Kui valid tugitoolidele ja söögitoolidele samasugused väikesed, saab kogu terrass ühte nägu, nagu kujundaja loodud.  

 

TOOTEINFO


MÕÕDUD vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst (muid mõõte küsi).  

VÄRV vali rippmenüüst ja uuri värvitoone ka fotode alt värvikaardilt (kui Sulle sealt mõni muu meeldib, vali ostes tumehall ja kirjuta tellimisprotseduuri kommentaaridesse soovitud värv. Lisa ka värvinäidise kood. Nii valmib madratsi ja padjakraam täpselt õige värviga. 

MATERJALID: Kate on lukuga eemaldatav ja pestav, kuid värsked plekid eemalduvad ka lapiga.

Kangas on vett, õli ja mustust hülgavate omadustega, kuid ei sobi suviläbi lageda taeva alla (vihmade korral vajab katmist). Kangas on tugev ja kauakestev ning peab hästi vastu pesule. Nahale on see sile ja veidi siidine, aga ka pehme ja mõnus. 

TARNEAEG täpsustub pärast tellimuse esitamist:1-2 nädalat.

KOHALETOIMETAMINE kuller toob kauba koju kätte. Tootehinnale lisandub kohaletoimetamine: 10 eur. 

 

LISAINFO


VIHJE: Kui Sul on 2 m. pikkusega pink, vali ühe meetriseid madratseid kaks ja igale madratsile kaks patja või iga istumiskoht oma madratsiga, millele oma padi (oluline on, et madratsite ja patjade vahekohad kohakuti saaks). 

Teiste tehtud aiamööbliprojekte uudista siit. Väga palju üllatavalt lihtsasti teostuvaid aiamööbliprojekte kogu maailmast koondasime pinteresti

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×