Seljatugi-padi (madal - 70 x 35 cm.)

24.90€
Võimalikud valikud

* Värv:

Paks padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks seljatoetuseks. Nende patjadega lood madala seljatoega diivani. Kui värvitoonist tüdined, telli uued katted ja diivan on jälle uus. Värvilist diivanit soovides vali patju mitme tooniga ja aseta vaheldumisi või sektsioonidena. 

 

TOOTEINFO


MÕÕDUD 70 x 35 cm. (paksus 20 cm). 

VÄRV  vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst (soovides muud tooni, vali see värvikaartilt ja kirjuta tellimuse kommentaaridesse). 

MATERJALID: Kangas on vett, õli ja mustust hülgavate omadustega, kuid ei sobi suviläbi lageda taeva alla (vihmade korral katta). Kangas on tugev ja kauakestev ning peab hästi vastu pesule. Nahale sile ja veidi siidine, parajalt pehme ja mõnus.

TARNEAEG: täpsustub pärast tellimust (2-4 nädalat, sõltuvalt laovarust ja värvitoonist). 

KOHALETOIMETAMINE: kuller toob paki koju kätte. 

 

LISAKS

VIHJE: Seljatoe padjad võiks haakuda madratsi mõõtudega. Jälgi et nii padja kui madratsi vahekohad kohakuti satuks (Näide: kui Sul on kahe madratsiga euroaluse diivan, küsi juurde 4 patja, laiusega 60 cm. - erimõõt kirjuta tellimisel kommentaaridesse). 

Teiste tehtud imepehmeid ja mõnusaid aiadiivaneid uudista siit. Kõikvõimalikku inspiratsiooni ja juhendeid leiad meie pinteresti galeriist. 

Küsi nõu!

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×