Padjakate STYLE - erinevad mõõdud

12.90€ 16.90€
Säästad: 24%
Võimalikud valikud

* Värv:
* Suurus:

Meie efektseid STYLE padjakatteid võid tellida, kui vanad on ära kulunud või määrdunud. Aga neid võib tellida ka igasugute sisupatjade ümber (uuri rippmenüüst mõõte.  

TOOTEINFO


Padjakate on lukuga eemaldatav ja pestav.

MÕÕDUD vali tootefoto kõrvalt. 

VÄRVIKOMBINATSIOON vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst. Tellimisel tekib märkuste lahter: sinna lisa kindlasti kumba neist tahad padjale, kumba kandile.

Uuri ka roosasid katteid, neil on tagus hall. Teiste värvide korral võime ka nii teha, kui lisad infot märkuste lahtrisse (heledale padjale on ju kaval tume taust küsida...)

Kui kahtled, kas märkused said õigesti, võid helistada või infosse kirjuta ja üle küsida.

MATERJALID Kangad on madratsikangastega samad. Need on vett, õli ja mustust hülgavate omadustega, kuid ei sobi suviläbi lageda taeva alla (suuremate vihmade korral katta). Kangas on tugev ja vastupidav ning peab hästi vastu pesule. Värsked plekid eemalduvad hästi ka lapiga. Nahale hingav, sile ja veidi siidine, pehme ja mõnus.

TARNEAEG täpsustub pärast tellimuse esitamist (1-2 nädalat).

KOHALETOIMETAMINE lähimasse pakiautomaati. Kui tellid koos madratsite jt. suuremate kaupadega, toob kuller paki koju kätte (lisandub fikseeritud kohaletoimetamise tasu 10 eur). 

 

LISAINFO


Soovi korral vali värvikaardilt mõni teine kombinatsioon ja kirjuta märkustesse missugust tooni katteid ja kandiserva soovid (tellides vali sel juhul rippmenüüst misiganes toon). Kui näeme märkustes täpsustus, valmivad katted seal kirjeldatud värvides ja kui midagi jääb segaseks, küsime üle! 

Erimõõte küsi ka kui meie rippmenüüst ei leia, mida vajad.  

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×