Padjakate STYLE - erinevad mõõdud

12.90€
Võimalikud valikud

* Värv:
* Suurus:

Meie STYLE padjakate on efektse randiga. Säti misiganes padja ümber diivanile, pingile selja taha, söögilaua äärde toolidele. Kui madratsid lisaks võtad, lood pingist või alusest mõnusalt mugava diivani  ja pilgumagneti pealekauba. Nii saad ülimalt lihtsasti luua istumise esikusse, saunamajja, lastele, suvilasse, kus tundide kaupa mõnus lebotada. 

TOOTEINFO


Padjakate on lukuga.

MÕÕDUD vali tootefoto kõrvalt. 

VÄRV vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst: põhivärv/kandipaela värv

(kui kahtled, kas valisid õigesti, kirjelda tellimisprotseduuril kommentaaride aknas oma soovi). 

MATERJALID Kangad on madratsikangastega samad. Need on vett, õli ja mustust hülgavate omadustega, kuid ei sobi suviläbi lageda taeva alla (suuremate vihmade korral katta). Kangas on tugev ja vastupidav ning peab hästi vastu pesule. Värsked plekid eemalduvad hästi ka lapiga. Nahale hingav, sile ja veidi siidine, pehme ja mõnus.

TARNEAEG täpsustub pärast tellimuse esitamist (1-2 nädalat).

KOHALETOIMETAMINE lähimasse pakiautomaati. (koos madratsite jt. suuremate kaupadega toob kuller paki koju kätte (lisandub fikseeritud kohaletoimetamise tasu 10 eur.

 

LISAINFO


Soovi korral vali värvikaardilt mõni teine kombinatsioon ja kirjuta märkustesse: põhitoon padjale/servakandi toon (tellides vali sel juhul rippmenüüst misiganes toon). Kui märkustes täpsustus, valmivad katted seal kirjeldatud värvides. 

Erimõõte küsi. 

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×