AEDA JA TUPPA - SUVI 2019

Selle suve moevärvid, uued madratsid ja padjalahendused.

Säti rõdule või terrassile - kaaslasega hilisõhtuseks istumiseks, või endale ajakirjade lugemiseks. Aga mõeldud ka tubase diivani uuendamiseks.

 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanile võta nurka üks COZY padi lisaks siit. Sobivad kodusele terrassile ja rõdule, aga ka v..
106.80€
Tee mugav diivan suvetuppa, saunamajja, suvilasse või kodukontorisse. Paksud dekoratiivkangastega seljatoepadjad sobivad ka aknalauale, puitkarkassile, põrandapadjaks seina äärde.  Seljatoepadi koosneb lukuga eemaldatavast kattest ja sisupadj..
24.60€
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on vaid sein. Kombineeri värve! Sobib nii kodusele terrassile, aeda, rõdule, aga ka ärile: kaasa väliüritusele või rannakohvikusse või festivali..
23.90€
Troopiliste mustritega puhkuse lainele! Padi koosneb lukuga ümbrisest ja sisupadjast.   TOOTEINFO MÕÕT 45 x 45 cm. MATERJAL 100% polüesterkangas (pese 30 C juures, ära trummelkuivata) TARNEAEG postitame ühe näd..
13.60€
Eksootiliste flamingo lindudega puhkuse lainele! Padi koosneb lukuga ümbrisest ja sisupadjast.   TOOTEINFO MÕÕT 45 x 45 cm. MATERJAL 100% polüesterkangas (pese 30 C juures, ära trummelkuivata) TARNEAEG postitame ühe..
13.60€
Troopiliste mustritega puhkuse lainele! Padi koosneb lukuga ümbrisest ja sisupadjast.   TOOTEINFO MÕÕT 45 x 45 cm. MATERJAL 100% polüesterkangas (pese 30 C juures, ära trummelkuivata) TARNEAEG postitame ühe näd..
13.60€
Mahedate värvidega padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm VÄRV türkiisroheline ja valge MATERJALID puuvillane dekoratiivkangas (masinpestav: puuvillastele mõeldud programmiga, max. 40 C.) ..
13.20€
Õrna ruudustikumustriga kileja kattega vihmakindlad padjad terrassile ja rõdudiivanile.   TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast MÕÕDUD: 40 x 40 cm. VÄRV: vali tootefoto kõrvalt roosa või heleroosa. ..
12.90€
Uuenda mustriliste patjadega tubane diivan või loo pehme istumiskoht pingile, karkassile või aiamööblile. Mahedate värvidega padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  TOOTEINFO MÕÕDUD vali rippmenüüst. Euroaluse diivanile (või..
13.60€
Madalam käetoepadi annab diivanile viimase lihvi. Säti nurka juhul, kui diivani ääres on sein või piire. Toetad sellele mõnusalt käe, või päikesevõtul pea.  Käetoepatju on kõigi meie aiakangastega, küsi diivaniga sama värvi, või kombineeri, k..
12.60€
Täispuidust karp lusikatele või teisitele pisematele asjadele, mis peavad aias puhtad (ja kuivad) püsima. Kaanel puidust freesitud dekoratiivsed valged lehekesed. TOOTEINFO MÕÕT 15 x 15 cm (kõrgus 8 cm).  MATERJAL ..
14.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×