KÖÖGIKARDINAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Õhulised kardinad annavad varju päikese või naabrite pilkude eest. Need kaitsevad ka mööblit üleliigse vihma ja päikesekiirguse eest. Õhukeselt taftilt voolab vesi kiirelt maha ja kardinad kuivavad kiirelt. Saada ka samasuguseid valgeid. ..
45.90€
Puuvillasest kangast kardinad kööki on piisavalt õhukesed, et lasta läbi päikesevalgust. Kardinale on õmmeldud dekoratiivne pitsirida. See kinnitub puule aasadega. Eesti käsitöö ja disain.  KARDINA MÕÕDUD:  135 x 65 cm. (suurem..
28.00€
Õmmeldud köögikardin on disainitud just maakoju, kuid sobib ka klassikalisse linnakorterisse. Kotiriie annab köögile tõeliselt maakoduliku hõngu. Ehk meenub nii lapsepõlv maal vanaema juures ja taevalikud lõhnad köögis. ..
28.00€
Lisakardinad akna all-serva on õmmeldud õhukesest kangast ja on mõeldud valgust võimalikult vähe varjama. Köögikardinad sobivad imehästi maakoju või klassika-austajale. Kinnita toru külge kas tunneli või klõpsude abil.   Sinule sobivate ka..
7.90€
Õmmeldud köögikardin on  kahest kangast ja kaunistatud pitsireaga.nKlassikaline Eesti käsitöö. MÕÕDUD:  163 x 58 cm. (koos nööridega on kardina kõrgus 65 cm.) Teise mõõduga kardina tellimine on samuti lihtne, konktakteeru ja küsi..
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×