Kardinad terrassile

Tootekood: kardinad-terrassile
Saadavus: 4
43.00€
Võimalikud valikud

* Värv:

Lisaks ilule on terrassikardinatel ka konkreetne praktiline väärtus: need pakuvad varju päikese või naabrite pilkude eest just siis, kui seda soovid ja sel määral kui soovid - neid saab sikutada ette just sinna kuhu vaja ja selleks hetkeks kui vaja.  Lisaks kaitsevad ka aiamööblit üleliigse vihmavee ja päikesekiirguse eest. Kas teadsid, et päike on mööbli viimistluse ja padjakangaste üks suurim vaenlane.

 

TOOTEINFO


MÕÕDUD

Laius: 145 cm. (laiema ava katmiseks säti neid ritta kaks või kolm).

Pikkus: kirjuta tellides kommentaaridesse, siis valmivad need täpselt Sinu terrassile - kinnituspuust põrandani (mõõda, kardinapuu pealt põrandani.)

Ülaservas on läbipaistev spetsiaalne kardinapael, millel küljes pisikesed taskukesed. Nii kinnitad kardinad kardinakonksude ja rõngastega lihtsasti puule (rõngaste ja konksukestega liiguvad kardinad väga kergelt puu peal ette ja eest ära. Aga kardinad saad lihtsasti ka kardinasiinile sättida. Kardinapael tekitab kardinale ka ühtlase kauni lainetuse.  

Lisaks jätame ka tunnelivõimaluse - et saaksid puu kardina ülaserva kanga sisse peita, kui sedasi soovid kardinaid sättida. (viimasel juhul püsivad need paremini fikseeritud asendis (näiteks juhul, kui tahad, et need langeks terrassi ääres ilu pärast kaunilt-kaarjalt ja sa neid väga ette ei tõmbagi). 

Kaasa saab ka kinnituspaelad (igale kardinale 1 tk). 

VÄRV helebeez

MATERJAL Kangas on õhuline ja vett hülgav polüester. 

TARNEAEG kuni 2 nädalat

KOHALETOIMETAMINE lähimasse pakiautomaati.

 

LISAINFO


Kuidas teised on kardinatega terrassi kaunistanud, kirjutame lähemalt siin - mitmed ilusad fotod lisaks. Kaunid näited veel meie pinteresti seinal: siin.

Nõu küsi sõnumiga FB`s või e-maili teel: info@hubasus.ee

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Sildid:
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×