AEDA-TERRASSILE

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Aiamööbli madrats katab ühe istumiskoha, sobib hästi ka tugitoolile. Meie madratsil on efektsed kollased servakandid, mis lisaks ilule tugevdavad ka madratsi ääri.    TOOTEINFO Kate on lukuga eemaldatav ja pestav, kuid värsked pl..
36.00€
Meie uusim ja trendikaim toode - aiamööbli madrats, mis katab ühe istumiskoha ja sobib hästi ka tugitoolile. Efektsed kollased servakandid pakuvad lisaks ilule enim nihelemist taluvatele madratsi servadele lisavastupidavust.  ..
36.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk vaimustavaid aiaprojekte - lihtsasti ja kiirelt valmivaid euroalustest aiadiivaneid.  Kuhja madratsitele padjakraam ning aeda kerkib ühe pärastlõuna..
49.00€
SELJATUGI-PADI HUGE on mõeldes kõige suurematele elunautlejatele ja parimaks puhkuseks kibekiirel tööajal. Koos põrandapadjaga loob mugava pesa firma puhkenurka, üritusele, kohvikusse ja koju. Aga need sobivad kokku ka teiste madr..
29.90€
PÕRANDAPADI-ISTUMISPADI HUGE on meie kõige suurem padi. See loob mõnusa pesa lastele lugemis- või mängunurka, terrassile või rõdule, teleka ette, aga on ka imehea vedelemispadi, päikesevõtupadi.    TOOTEINFO MÕÕDUD P..
42.00€
Säti euroalustest aiadiivanile pehmed seljatoe-madratsid. Sobivad kasutamiseks ka siis, kui diivani seljatoeks on sein. MÕÕDUD: 40 x 120 (paksus 12 cm.) VÄRV: vali foto kõrvalt (soovides teist tooni, vali see värvikaardilt, lisa tellid..
33.90€
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein.    TOOTEINFO MÕÕDUD: 60 x 45 cm (eriti paks: 25 cm).  VÄRV vali tootefoto kõrvalt MATERJALID: Kate on takj..
22.90€
Paks padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks seljatoetuseks. Nende patjadega lood madala seljatoega diivani. Kui värvitoonist tüdined, telli uued katted ja diivan on jälle uus. Värvilist diivanit soovides vali patju mitme t..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×