AEDA-TERRASSILE

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Aiamööbli madrats katab ühe istumiskoha, sobib hästi ka tugitoolile. Meie madratsil on efektsed kollased servakandid, mis lisaks ilule tugevdavad ka madratsi ääri.    TOOTEINFO Kate on lukuga eemaldatav ja pestav, kuid värsked pl..
36.00€
Meie uusim ja trendikaim toode - aiamööbli madrats, mis katab ühe istumiskoha ja sobib hästi ka tugitoolile. Efektsed kollased servakandid pakuvad lisaks ilule enim nihelemist taluvatele madratsi servadele lisavastupidavust.  ..
36.00€
Meie pikki aiamööbli madratseid tellitakse enim isevalmistatud aiamööblile. Eriti popiks on saanud Ana White mööbli meisterdamise juhendid ja aiadiivanid, kuhu meie pikk madrats täpselt peale sobib.  Lihtsate juhendite järgi tehakse di..
39.00€ 47.00€
Väikeste madratsitega eraldad iga istumiskoha, aga need sobivad ka tugitoolile. Kuna see on piisavalt paks (12-13 cm.), siis loob pingist ka mugava diivani. Või vali väike madrats diivani pikendamiseks, tumbale või kastile ja saad j..
29.00€
Meie aiapingi madratsid on mõeldud igasugustele aiapinkidele, niisugusele, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Veidi õhema (6 cm.) madratsi lisamisega teed igast pingist mõnusa ja mugava istumise. Koos sel..
38.00€ 46.00€
Meie väikesed aiapingi madratsid on mõeldud nii söögitoolide, tugitoolide, väikeste pinkide, aga ka lastenurka ja poest ostetud aiatooli pehmendamiseks.  Peamiselt niisuguse, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Need on õhemad (6..
24.00€
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein. Kombineeri värve ja kui midagi juhtub või värvisoov muutub, küsi sellele lihtsalt uus kate.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
22.90€
Meie populaarne seljatugi-padi on nüüd ka LAURA ASHLEY triipudega. Puuvillaste katetega padjad sobivad katuse alla, saunamajja, maakoju ja mujale, kuhu vihm otse peale ei saja. Kodusisustajate hulgas tuntud ja kõrgelt hinnatud Briti disainiettevõt..
25.90€
Kõigi meie värvikaardi värvidega võib ka dekoratiivpatju valida, kui tahad hallid või neutraalsed taustad särama-elama panna. Patju on mõnus diivanil vedeledes ka pea alla või pikema istumise korral selja taha sättida. Nendega saab korraldada..
12.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
14.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Säti padi selja või pea alla ja mugavle tunde, vali..
12.90€
Säti euroalustest aiadiivanile pehmed seljatoe-madratsid. Sobivad kasutamiseks ka siis, kui diivani seljatoeks on sein. MÕÕDUD: 40 x 120 (paksus 12 cm.) VÄRV: vali foto kõrvalt (soovides teist tooni, vali see värvikaardilt, lisa tellid..
33.90€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk vaimustavaid aiaprojekte - lihtsasti ja kiirelt valmivaid euroalustest aiadiivaneid.  Kuhja madratsitele padjakraam ning aeda kerkib ühe pärastlõuna..
49.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsema toote saad nüüd võtta ka tubaste kangastega. Oleme neile valinud paksud dekoratiivsed puuvillased kangad, mida saad masinas pesta. Niisuguse madratsi võid valida näiteks katuse alla, saunamajja või m..
49.00€
Mõni euroaluste (või niisama) diivan vajab veidi või lausa palju pikemaid madratseid. Meie madratsid sobivad standardse euroaluse laiusega (80 cm.) aga valikus on nüüd ka 160, 180 cm. pikki madratseid. Vali pikkus tootefoto kõrvalt paremalt (rip..
89.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×