MADRATSID AIAPINGILE( ÕHEMAD - 6 CM.)

MADRATSID AIAPINGILE( ÕHEMAD - 6 CM.)

Kui aiadiivanilt või pingilt on puudu vaid pehmus, säti sellele keskmise paksusega madrats. Meie aiapingi madratsil on paksust parajalt: 6-7 cm. 

Madratseid saab erinevate pikkuste ja laiustega, nii õuepingile, sauna eesruumi, esikupingile, lastetuppa kui maakoju.

Kassi või laste käpajäljed eemaldad lapiga, aga madrasikatet saab ka pesta. Oleme valmistanud ka paelte ja krõpsureaga, et madrats näiteks esikupingil kindlalt püsiks (küsi lahendusi, mida toote alt ei leia). 

Uuri tooteid ja vajadusel pista kohe korvi:

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Meie aiapingi madratsid on mõeldud igasugustele aiapinkidele, niisugusele, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Veidi õhema (6 cm.) madratsi lisamisega teed igast pingist mõnusa ja mugava istumise. Koos sel..
46.00€
Meie väikesed aiapingi madratsid on mõeldud nii söögitoolide, tugitoolide, väikeste pinkide, aga ka lastenurka ja poest ostetud aiatooli pehmendamiseks.  Peamiselt niisuguse, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Need on õhemad (6..
22.00€ 24.00€
Style on meie suur, luksuslik, stiilne, mõnus, pehme, paks, toekas seljatugi-padi. Style on meie kõige kõrgem seljatugi, lausa 60 cm., see toetab kogu selga ja üks elunautleja sätib sellele mõnusalt ka pea, et unistavalt taevasse vaadata.  ..
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×