AIAMÖÖBLI ISTUMISMADRATSID

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Aiamööbli madrats katab ühe istumiskoha, sobib hästi ka tugitoolile. Meie madratsil on efektsed kollased servakandid, mis lisaks ilule tugevdavad ka madratsi ääri.    TOOTEINFO Kate on lukuga eemaldatav ja pestav, kuid värsked pl..
36.00€
Meie uusim ja trendikaim toode - aiamööbli madrats, mis katab ühe istumiskoha ja sobib hästi ka tugitoolile. Efektsed kollased servakandid pakuvad lisaks ilule enim nihelemist taluvatele madratsi servadele lisavastupidavust.  ..
36.00€
Õhemad madratsid sobivad normaalkõrgusega aiapingile, pehmendavad istumise. Koos seljatoepatjadega teevad pingist mugava diivani ja nägusa pilgumagneti. Pikale aiapingile küsi pikemaid madratseid, või mitu väiksemat, või laiemat-kitsamat, täpsel..
46.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk vaimustavaid aiaprojekte - lihtsasti ja kiirelt valmivaid euroalustest aiadiivaneid.  Kuhja madratsitele padjakraam ning aeda kerkib ühe pärastlõuna..
49.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsema toote saad nüüd võtta ka tubaste kangastega. Oleme neile valinud paksud dekoratiivsed puuvillased kangad, mida saad masinas pesta. Niisuguse madratsi võid valida näiteks katuse alla, saunamajja või m..
49.00€
Mõni euroaluste (või niisama) diivan vajab veidi või lausa palju pikemaid madratseid. Meie madratsid sobivad standardse euroaluse laiusega (80 cm.) aga valikus on nüüd ka 160, 180 ja 200 cm. pikki madratseid. Vali pikkus tootefoto kõrvalt parema..
89.00€
PÕRANDAPADI-ISTUMISPADI HUGE on meie kõige suurem padi. See loob mõnusa pesa lastele lugemis- või mängunurka, terrassile või rõdule, teleka ette, aga on ka imehea vedelemispadi, päikesevõtupadi.    TOOTEINFO MÕÕDUD P..
42.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×