SELJATOEPADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein. Kombineeri värve ja kui midagi juhtub või värvisoov muutub, küsi sellele lihtsalt uus kate.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
22.90€
Meie populaarne seljatugi-padi on nüüd ka LAURA ASHLEY triipudega. Puuvillaste katetega padjad sobivad katuse alla, saunamajja, maakoju ja mujale, kuhu vihm otse peale ei saja. Kodusisustajate hulgas tuntud ja kõrgelt hinnatud Briti disainiettevõt..
25.90€
Kõigi meie värvikaardi värvidega võib ka dekoratiivpatju valida, kui tahad hallid või neutraalsed taustad särama-elama panna. Patju on mõnus diivanil vedeledes ka pea alla või pikema istumise korral selja taha sättida. Nendega saab korraldada..
12.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
14.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Säti padi selja või pea alla ja mugavle tunde, vali..
12.90€
Säti euroalustest aiadiivanile pehmed seljatoe-madratsid. Sobivad kasutamiseks ka siis, kui diivani seljatoeks on sein. MÕÕDUD: 40 x 120 (paksus 12 cm.) VÄRV: vali foto kõrvalt (soovides teist tooni, vali see värvikaardilt, lisa tellid..
33.90€
Paks padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks seljatoetuseks. Nende patjadega lood madala seljatoega diivani. Kui värvitoonist tüdined, telli uued katted ja diivan on jälle uus. Värvilist diivanit soovides vali patju mitme t..
24.90€
SELJATUGI-PADI HUGE on mõeldes kõige suurematele elunautlejatele ja parimaks puhkuseks kibekiirel tööajal. Koos põrandapadjaga loob mugava pesa firma puhkenurka, üritusele, kohvikusse ja koju. Aga need sobivad kokku ka teiste madr..
29.90€
Style on meie suur, luksuslik, stiilne, mõnus, pehme, paks, toekas seljatugi-padi. Style on meie kõige kõrgem seljatugi, lausa 60 cm., see toetab kogu selga ja üks elunautleja sätib sellele mõnusalt ka pea, et unistavalt taevasse vaadata.  ..
28.00€
Meie uus, suur, luksuslik, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid, mis hallid taustad särama panevad, kas pole nii?  Meie kõige kõrgem (60 cm.) toetab kogu selga, on mugav lebopadi tundideks. Euroalusele sobitub ..
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×