SELJATOEPADJAD

SELJATOEPADJAD

Seljatoepatjadega teed pingist  mugava diivani, isegi siis kui seljatoeks on vaid sein. 

Meie enim-tellitud COZY seljatoepadjad on keskmise kõrgusega (madratsilt 45 cm.), väga paksud ja veidi selge vormiga ristkülikud, loovad aiamööblile koduse, hubase seljatoe.

URBAN padi on madalam ristkülik, mille abil lood õhulise ja madala seljatoega diivani. 

STYLE padi on efektse servakandiga ruut, mille abil lood omapärase ja nagu nimigi ütleb, stiilse diivani. Uuri ka mõõte, neid on ka ülisuuri, millega eriti toredaid lebolaid-puhkenurkasid luua. 

Dekoratiivpatjadega võimendad kõike - mugavust ja ilu. Katuse alla või siseruumi küsi ka tubasemate kangastega lahendusi.

Uuri lähemalt ja küsi lisa: 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on vaid sein. Kombineeri värve! Sobib nii kodusele terrassile, aeda, rõdule, aga ka ärile: kaasa väliüritusele või rannakohvikusse või festivali..
23.90€
Meie Cozy seljatoepadjad on nüüd saadaval Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, veidi maakodulikkugi, aga ka omajagu ..
24.90€
Meie uus, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid.     TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuvillase programmiga, max 40 C). MÕÕDUD vali rip..
18.90€
Style on efektsete servakandiga ruudukujuline padi. Säti neid diivanile üks enam kui mõõt võimaldaks, saad väga tihedalt patjadega kaetud seljatoe.  TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuv..
21.90€
Meie URBAN padi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks selja..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×