SELJATOEPADJAD

SELJATOEPADJAD

Põhimõtteliselt leiab meie poest kolme tüüpi seljatoepatju:

COZY padi on väga paks ja keskmise kõrgusega (45 cm.), loob diivanile teistega võrreldes ehk selgema vormi, lisaks mugava seljatoe ja koduse välimuse. Heaks lahenduseks ka juhul kui seljatoeks on sein (näiteks euroaluse diivanitel). COZY`d on meie enimtellitud.

HUGE padjad on laia servaga, veidi hipsterimad. Need loovad mõnusa lebotamise pesa. Huge seljatugi on kõrgem (50-60 cm). Sametja kangaga HUGE`d on üsna stiilsed. Niisuguseid oleme teinud nii kohvikutele ja ettevõtete puhkenurkadesse. 

STYLE on meie pisike lukstoode. Sellel on efekted värvilised servakandid. Loob samuti kõrgema seljatoe (50-60 cm.). Omalaadne, põnevate värvimängudega seljatugi on diivanil ka pilgumagnetiks. Kandid suurendavad padja vastupidavust kulumisele. 

Seljatoepatjadele lisaks leiad siit ka dekoratiivpatju nii vihmakindlate kui puuvillaste kangastega. - seljatoetuseks, pea alla ja iluks. 

Kõigil on katted eemaldatavad, pestavad ja väljavahetatavad, uuri tooteid, mõõte ja värve (ja küsi lisa): 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein. Kombineeri värve ja kui midagi juhtub või värvisoov muutub, küsi sellele lihtsalt uus kate.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
22.90€
Meie populaarne seljatugi-padi on nüüd ka LAURA ASHLEY triipudega. Puuvillaste katetega padjad sobivad katuse alla, saunamajja, maakoju ja mujale, kuhu vihm otse peale ei saja. Kodusisustajate hulgas tuntud ja kõrgelt hinnatud Briti disainiettevõt..
25.90€
Kõigi meie värvikaardi värvidega võib ka dekoratiivpatju valida, kui tahad hallid või neutraalsed taustad särama-elama panna. Patju on mõnus diivanil vedeledes ka pea alla või pikema istumise korral selja taha sättida. Nendega saab korraldada..
12.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
14.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Säti padi selja või pea alla ja mugavle tunde, vali..
12.90€
Säti euroalustest aiadiivanile pehmed seljatoe-madratsid. Sobivad kasutamiseks ka siis, kui diivani seljatoeks on sein. MÕÕDUD: 40 x 120 (paksus 12 cm.) VÄRV: vali foto kõrvalt (soovides teist tooni, vali see värvikaardilt, lisa tellid..
33.90€
SELJATUGI-PADI HUGE on mõeldes kõige suurematele elunautlejatele ja parimaks puhkuseks kibekiirel tööajal. Koos põrandapadjaga loob mugava pesa firma puhkenurka, üritusele, kohvikusse ja koju. Aga need sobivad kokku ka teiste madr..
29.90€
Style on meie suur, luksuslik, stiilne, mõnus, pehme, paks, toekas seljatugi-padi. Style on meie kõige kõrgem seljatugi, lausa 60 cm., see toetab kogu selga ja üks elunautleja sätib sellele mõnusalt ka pea, et unistavalt taevasse vaadata.  ..
28.00€
Meie uus, suur, luksuslik, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid, mis hallid taustad särama panevad, kas pole nii?  Meie kõige kõrgem (60 cm.) toetab kogu selga, on mugav lebopadi tundideks. Euroalusele sobitub ..
28.00€
Meie URBAN padi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks selja..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×