SELJATOEPADJAD

SELJATOEPADJAD

Seljatoepadjad muudavad aiapingi mugavaks diivaniks, toetades pikema istumise korral mõnusalt selga. Seljatoe kõrgus ja kuju vormib diivanit. 

Meie enim-tellitud COZY seljatoepadjad on keskmise kõrgusega (madratsilt 45 cm.), seljale mugavad, väga paksud ja ehk veidi selge vormiga ristkülikud, luues nii koduse, hubase diivani. Madalamat ja ehk veidi urbanistlikumat, õhulisemat diivanit luues vali URBAN padjad (kõrgus madratsilt on 35 cm.). 

STYLE üsna suurtesse patjadesse nõjatud kogu seljaga ja mugavled tunde (sobivad suurele diivanile ja loovad sellele kõrgema seljatoe, 50-55 cm. vastavalt soovile). Padja efektsed servakandid muudavad diivani omanäoliseks pilgumagnetiks. 

Dekoratiivpatjadega võimeldad kõike - mugavust ja ilu.

Katuse alla või siseruumi võid küsida ka tubasemate kangastega patju, väikese valiku leiad siit.

Uuri patju lähemalt ja küsi lisa: 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein. Kombineeri värve ja kui midagi juhtub või värvisoov muutub, küsi sellele lihtsalt uus kate.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
22.90€
Meie populaarne seljatugi-padi on nüüd ka LAURA ASHLEY triipudega. Puuvillaste katetega padjad sobivad katuse alla, saunamajja, maakoju ja mujale, kuhu vihm otse peale ei saja. Kodusisustajate hulgas tuntud ja kõrgelt hinnatud Briti disainiettevõt..
25.90€
Kõigi meie värvikaardi värvidega võib ka dekoratiivpatju valida, kui tahad hallid või neutraalsed taustad särama-elama panna. Patju on mõnus diivanil vedeledes ka pea alla või pikema istumise korral selja taha sättida. Nendega saab korraldada..
12.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
14.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Säti padi selja või pea alla ja mugavle tunde, vali..
12.90€
SELJATUGI-PADI HUGE on mõeldes kõige suurematele elunautlejatele ja parimaks puhkuseks kibekiirel tööajal. Koos põrandapadjaga loob mugava pesa firma puhkenurka, üritusele, kohvikusse ja koju. Aga need sobivad kokku ka teiste madr..
29.90€
Style on meie suur, luksuslik, stiilne, mõnus, pehme, paks, toekas seljatugi-padi. Style on meie kõige kõrgem seljatugi, lausa 60 cm., see toetab kogu selga ja üks elunautleja sätib sellele mõnusalt ka pea, et unistavalt taevasse vaadata.  ..
28.00€
Meie uus, suur, luksuslik, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid, mis hallid taustad särama panevad, kas pole nii?  Meie kõige kõrgem (60 cm.) toetab kogu selga, on mugav lebopadi tundideks. Euroalusele sobitub ..
28.00€
Meie URBAN padi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks selja..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×