AIAMÖÖBLI PADJAD-SELJATOED

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
14.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Säti padi selja või pea alla ja mugavle tunde, vali..
9.90€
Säti euroalustest aiadiivanile pehmed seljatoe-madratsid. Sobivad kasutamiseks ka siis, kui diivani seljatoeks on sein. MÕÕDUD: 40 x 120 (paksus 12 cm.) VÄRV: vali foto kõrvalt (soovides teist tooni, vali see värvikaardilt, lisa tellid..
33.90€
Meie uus, suur, luksuslik, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid, mis hallid taustad särama panevad, kas pole nii?  Meie kõige kõrgem (60 cm.) toetab kogu selga, on mugav lebopadi tundideks. Euroalusele sobitub ..
28.00€
Paks padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusaks seljatoetuseks. Nende patjadega lood madala seljatoega diivani. Kui värvitoonist tüdined, telli uued katted ja diivan on jälle uus. Värvilist diivanit soovides vali patju mitme t..
24.90€
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein.    TOOTEINFO MÕÕDUD: 60 x 45 cm (eriti paks: 25 cm).  VÄRV vali tootefoto kõrvalt MATERJALID: Kate on takj..
22.90€
SELJATUGI-PADI HUGE on mõeldes kõige suurematele elunautlejatele ja parimaks puhkuseks kibekiirel tööajal. Koos põrandapadjaga loob mugava pesa firma puhkenurka, üritusele, kohvikusse ja koju. Aga need sobivad kokku ka teiste madr..
29.90€
Meie populaarne seljatugi-padi on nüüd ka LAURA ASHLEY triipudega. Puuvillaste katetega padjad sobivad katuse alla, saunamajja, maakoju ja mujale, kuhu vihm otse peale ei saja. Kodusisustajate hulgas tuntud ja kõrgelt hinnatud Briti disainiettevõt..
25.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×