PISIKESED MADRATSID (IGALE KOHALE OMA)

PISIKESED MADRATSID (IGALE KOHALE OMA)

Kui sa soovid, et iga istumiskoht oleks oma madratsiga, vali väikesed.

Diivani madratsid on üsna paksud - 12 cm. luues mugava diivani välimuse. (pingile, mis on juba normkõrgusega, vali õhem aiapingi osakonnast). 

Pisikesed madratsid valmivad efektsete värviliste servakantidega ja ilma. 

NÖÖRKANDIGA EFEKTNE MADRATS on meie pisike luksustoode. Värvilised kandid lisavad tootele kontrasti ja omapära, tehes diivanist stiilse ja eripärase istumisnurga. Aga mitte ainult, nöörkandid tugevdavad ka madratsi serva. Koondasime kõik meie kantidega tooted ühise STYLE nime alla.  

Vajadusel mängime Sulle meelepäraste värvikombinatsioonidega. 

Uudista valikuid ja sobiv suurus vali ripp-menüüst:

 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Meie kantidega pisike lukstoode on nüüd saadaval ka euroaluse suurusega. TOOTEINFO MÕÕDUD 80 x 120 cm. (paksus 12 cm.). PÕHIVÄRV vali rippmenüüst kollaste kantidega tumehall (906) või helehall (900) madrats.  MA..
59.00€
Väikeste madratsitega eraldad iga istumiskoha, aga need sobivad ka tugitoolile. Kuna see on piisavalt paks (12-13 cm.), siis loob pingist ka mugava diivani. Või vali väike madrats diivani pikendamiseks, tumbale või kastile ja saad j..
29.00€
Aiamööbli madrats katab ühe istumiskoha, sobib hästi ka tugitoolile. Meie madratsil on efektsed kollased servakandid, mis lisaks ilule tugevdavad ka madratsi ääri.    TOOTEINFO Kate on lukuga eemaldatav ja pestav, kuid värsked pl..
32.00€ 36.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×