Meist

Madratsid ja padjad aiamööblile

Meilt leiate kõik vajaliku suureks koduseks aiadiivaniks. Meie e-poes on selleks suur ja värvikas valik diivani pehmeid detaile:madratseid ja mitmesuguseid seljatoepatju. Nende abil lood hetkega saabuvaks aiapeoks või perele maailmas väga populaarse euroalustest diivani. Aga ka istumiskohad välikohvikule ja -üritusele. 

Mugavaid istumisnurki loome ka sisetingimustesse, töötajate puhketubadesse ja kliendinurka, lasteaeda ja raamatukokku, saalinurka või saunamajja. Pehmeks diivaniks saab muuta ka lihtsalt astme ja kasvõi kastid. 

Teeme ka tubaste diivanite uuenduskuure. Lisaks pakume juurde sobivad kardinad,  magamistuppa voodikatted ja haakuvad padjad, et ruumi ühtse stiiliga kujundada.

Tekstiilid lastele 

Meie lastetooted - voodipesud ja katted on mängulised ja elavad. Beebidele valmivad tekstiilid kõige puhtamast - linasest kangast.

Need valmivad siinsamas kodumaal, Viljandis. Planeerida ja meie tooteid tellida saad mugavasti oma kodusel diivanil. Vabakäelised joonised on  teretulnud ka FB sõnumina. 

MIS ON MEILE TÄHTIS

Väärtustame isetegemist ja taaskasutamist. Meie väärtusi toetab ka Euroopa Liidu LEADER programm läbi kohaliku Mulgimaa Arenduskoja tegevusgrupi. Nende toel on meil õdusad ja inspireerivad töötingimused ning erinevad masinad (õmblusmasinad ja overlokid) piiritu fantaasiaga tootearenduseks.

Kui Sul on mõte, võta ühendust, mõtleme heal meelel kaasa. 

 

 

 

 

×
×
×
×


 

×


 

×


 

×