Meist

Olen Gerli Voit. Tekstiile kujundama ja õmblema asusin koos õpingutega Olustvere maamajandukooli rahvusliku tekstiili erialal. Seal puutusin kokku klassikalise tekstiilitööga. Vanal ajal valmis kodukraam - mööbel ja tekstiilid, mis kestsid. Neisse pandi sisse oma süda ja hing. Neid pärandati ka lastele. Õpingud andsid mulle kinnituse, et klassikaline kodutektiil, mis valmib säästvalt ja keskkonnaga kooskõlas, sobib igasse koju ja on igal ajal moes. 

Meie tekstiilid on seetõttu romantilise puudutusega ja klassikalise hõnguga. Tuppa kasutame palju kvaliteetseid linaseid kangaid. Usun, et need muudavad ka kõige moodsama kodu hubaseks.

Mida me valmistame?

TUPPA

Kardinad, pidulikumaks hetkeks laudlinad ja padjakatted. 

LASTELE JA BEEBIDELE VOODIPESUD JA KARDINAD

Lastele, eriti beebidele valmivad linasest kangast voodiriided. Linane on puhas ja tervislik, hoiab ja toetab lapse und, nahka ja tervist.

ÕUE

Kui otustad terrassile või rõdule ise suure diivani meisterdada, näiteks eurolaustest, siis meie valmistame neile madratsid ja padjad. Meie madratsid ja padjad on spetsiaalselt disainitud, et pingist saab väärikas ja mugav diivan.

KOHVIKULE

Kohvikutesse ja nende terrassidele sobivad meie madratsid ja padjad, kui sinna mööbel ehitatakse. Meie madratsid valmivad täpselt sobiva mõõduga, madratsid taluvad suuremat koormust ja kangad on tugevad hülgavad plekke, neid saab pesta ja vahetada. Kui need väsivad, õmbleme uued.  

MIS ON MEILE TÄHTIS

Väärtustame kodumaal valminud tekstiile, isetegemist ja õnne, mida pakub omatehtud või lemmikasjadega sätitud kodu. Usume, et iga perenaine on kõige parem oma kodu kujundaja, kui valib selle sisustuse oma südame järgi. 

 

×
×
×
×


 

×


 

×


 

×