KOTT-TOOLID JA PÕRANDAPADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Väga suur ja mugav kott-tool, toetab ka selga ja käsi. Lukuga eemaldatav, masinpestav kate. Hiljem saab vaid uue katte (mõni teine värv, uus samasugune). TOOTEINFO Koosneb sisukotist (lukuga, et vajadusel graanuleid lisada)&nbs..
136.00€ 148.00€
Käepärane ja kerge tumba. Viii kevadel terrassile, võta kaasa metsa, randa festivalile, maale. Kasuta lauana või lastetoas, puhkeruumis, ranna- või aiakohvikus jm. kus kiiresti-kergesti istumiskohti tarvis.  Kate on lukuga..
48.00€ 62.00€
Käepärane ja kerge tumba sinna, kuhu lisaistumiskohti tarvis. Sobib lastele, diivanilaua äärde, terrassile. Täidetud kott-tooli (EPS) graanulitega, seega kerge (2 kg.) küljes käepärane sang. TOOTEINFO MÕÕDUD  LÄBIMÕÕT:  60 c..
53.00€ 62.00€
Pehme põrandapadi rõdule, terrassile, tuppa, lastele, maale, randa. TOOTEINFO Koosneb sisupadjast ja kattest (sisuks padjatäide). Kate lukuga eemaldatav ja masinpestav. Libisemisvastane ja veekindel põhi. Küljes riputamiseks ja kaasa haaramis..
29.00€ 42.00€
Paks ümmargune padi maas pikutamiseks, lugemiseks, lastel mängimiseks. Lukuga kate (masinpestav), põhi meie aiakangastega (hülgab plekke ja mustust),  Küljes taskud, kuhu peita telefon või kommid. Küljes sang, võta kaasa m..
47.00€
Paksud põrandapadjad-tumbad põrandal mugavaks äraolemiseks - väga kerged, vaid 1,5 kg.  Täidetud EPS graanuitega.  Sees padjatäide, pehme ka pea ja selja all. Taskutesse peidad telefoni või kommid. Küljes sang, võta mugava..
38.00€
Mugav põrandatumba nii lastele kui suurematele. Üpris suur - diam. 63 cm. paksus 30 cm. Väga kerge, vaid 1,5 kg. lihtne ümber tõsta, kaasa võtta, kuhu tarvis, selleks ka käepärane sang. Lukuga masinpestav kate.  TOOTEINFO ..
34.00€
Paksud põrandapadjad annavad mugavuse ja pehmuse põrandal istujatele - rõdul, lastetoas ja mujal. Kerge terrassile, piknikule ja maakoju kaasa võtta - kaal vaid 1,5 kg. Sobib nii õue kui tuppa. Vihmavesi teeb sellele padjale vähe kahju..
34.00€
Suur kott-tool ja lamamistool ühes. Säti terrassile, kust seda mugav maale või randagi kaasa haarata. Beanbag on väga kerge, küljes käepäranene sang. Koos põrandapadjaga lood tõelise mugavuse.  Kate on lukuga eemaldatav, masinp..
106.00€
Beanbag on kott-tool ja lamamistool ühes. Säti terrassile, kust seda mugav maale või randagi kaasa haarata. Sobib ka välikohvikule, puhketuppa, rannabaari, lastele. Kate on lukuga eemaldatav, masinpestav. See hülgab vett ja plekke&n..
98.00€
Põrandal mugavaks istumiseks. Või võta kaasa randa, maale, loodusesse. Imehea lahendus lastele.  TOOTEINFO Koosneb lukuga sisukotist (et vajadusel graanuleid lisada) ja lukuga masinpestavast kattest. Küljes käepä..
24.00€ 28.00€
Põrandal mugavaks istumiseks, lebotamiseks nii lastele kui suurematele. Üpris suur - 60 x 60 cm. paksus 30 cm. Väga kerge, vaid 1,4 kg. mugav siia-sinna kaasa tassida või ümber tõsta. Selleks ka käepärane sang. Lukuga masinpestav kate...
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×