LASTELE

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Unine KUU on armsaks kaisupadjaks uinumisel. PäevaL kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 55, laius 50 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tumeroh..
12.00€
Unine PILVEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 30, laius 55 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tum..
12.00€
TÄHEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tumeroheline, loodusvalged liblik..
11.90€
TÄHEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV vali tootefoto kõrvalt. TARNEA..
9.90€
Unine KUU aitab uinuda. Päevasel ajal kaunistab voodit. Aga see on ka tore kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 50, laius 45 cm.  MATERJALID puuvillased ja dekoratiivsed puuvillased ..
12.00€
PILVEPADI aitab uinuda. Päevasel ajal kaunistab voodit. Aga see on ka tore kingitus pisikesele sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 30 cm., laius 60 cm.  MATERJALID puuvillased ja dekoratiivs..
12.00€
100% looduslik linane hoiab beebi õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodipesu väärtuslik? Hoiab ära allergiaid ja leevendab neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puhas nii väljast kui seest (halvad bakter..
24.00€
Padjapüür 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka, väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks linane voodiriie on väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puha..
9.00€
Metsaradadest inspireerituna valmisid lehekujulised pehmed mängumatid - vaibad kõige pisematele. Sellele sätid sirutamiseks ja maailma uudistamiseks beebi, või kasutad võimlemiseks. Võta kaasa ka külla ja saad muretul..
62.00€
Metsaradadest inspireerituna valmisid lehekujulised pehmed mängumatid - vaibad kõige pisematele. Sellele sätid sirutamiseks ja maailma uudistamiseks beebi, või kasuta beebiga võimlemiseks. Külla kaasa võttes on beebil oma ..
62.00€
Madratsiga teed iga istumisnurga pehmeks ja mugavaks.  Määrdudes käib lukuga kate maha ja pessu (masinpestav). Soovi korral vahetad uue madratsi vastu. Ei mingit ära vajunud vana diivanit.  TOOTEINFO Madrats koosneb m..
52.00€
Paksud põrandapadjad-tumbad põrandal mugavaks äraolemiseks - väga kerged, vaid 1,5 kg.  Täidetud EPS graanuitega.  Sees padjatäide, pehme ka pea ja selja all. Taskutesse peidad telefoni või kommid. Küljes sang, võta mugava..
38.00€
Mugav põrandatumba nii lastele kui suurematele. Üpris suur - diam. 63 cm. paksus 30 cm. Väga kerge, vaid 1,5 kg. lihtne ümber tõsta, kaasa võtta, kuhu tarvis, selleks ka käepärane sang. Lukuga masinpestav kate.  TOOTEINFO ..
34.00€
Paksud põrandapadjad annavad mugavuse ja pehmuse põrandal istujatele - rõdul, lastetoas ja mujal. Kerge terrassile, piknikule ja maakoju kaasa võtta - kaal vaid 1,5 kg. Sobib nii õue kui tuppa. Vihmavesi teeb sellele padjale vähe kahju..
34.00€
Põrandal mugavaks istumiseks, lebotamiseks nii lastele kui suurematele. Üpris suur - 60 x 60 cm. paksus 30 cm. Väga kerge, vaid 1,4 kg. mugav siia-sinna kaasa tassida või ümber tõsta. Selleks ka käepärane sang. Lukuga masinpestav kate...
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×