LASTETOA MADRATSID JA PADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Baldahhiin on omanäoline kujunduselement lastetuppa. Lisaks lood sellega pisikesele voodi ümber ka turvalist privaatsust, sedasama, mida beebile räti või tekiservaga tekitad ja mis paremini uinuda aitab. Baldahhiiniga võid..
116.00€
Unine KUU on armsaks kaisupadjaks uinumisel. PäevaL kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 55, laius 50 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tumeroh..
12.00€
Unine PILVEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 30, laius 55 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tum..
12.00€
TÄHEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tumeroheline, loodusvalged liblik..
11.90€
TÄHEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV vali tootefoto kõrvalt. TARNEA..
9.90€
Unine KUU aitab uinuda. Päevasel ajal kaunistab voodit. Aga see on ka tore kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 50, laius 45 cm.  MATERJALID puuvillased ja dekoratiivsed puuvillased ..
12.00€
PILVEPADI aitab uinuda. Päevasel ajal kaunistab voodit. Aga see on ka tore kingitus pisikesele sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 30 cm., laius 60 cm.  MATERJALID puuvillased ja dekoratiivs..
12.00€
Padjapüür 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka, väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks linane voodiriie on väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puha..
9.00€
Lina 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodiriie väärtuslik? Hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib p..
27.00€
Metsaradadest inspireerituna valmisid lehekujulised pehmed mängumatid - vaibad kõige pisematele. Sellele sätid sirutamiseks ja maailma uudistamiseks beebi, või kasutad võimlemiseks. Võta kaasa ka külla ja saad muretul..
47.00€ 62.00€
Metsaradadest inspireerituna valmisid lehekujulised pehmed mängumatid - vaibad kõige pisematele. Sellele sätid sirutamiseks ja maailma uudistamiseks beebi, või kasuta beebiga võimlemiseks. Külla kaasa võttes on beebil oma ..
47.00€ 62.00€
Paksude põrandapatjade, vaiba ja pleedidega lood kamina ette või akna alla pehme nurga raamatu, teetassi või mängivate laste seltsis mõnusaks pikutamiseks. Sees padjatäide, pehme ka pea ja sel..
31.00€ 42.00€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse,  tema diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. (nii dekoratiivpadi, kui tähepadi)..
16.50€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse,  tema diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale (kui soovid, saadame ise sõbrale üllatuskingituse).    TOOTEINFO  MÕÕDUD&..
16.50€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse,  tema diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale (kui soovid, saadame ise sõbrale üllatuskingituse).    TOOTEINFO  MÕÕDUD&..
16.50€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×