LINANE VOODIPESU - ALLERGIAVABA

HUBASUS lastetooted on puhtad klassikud otse loodusest õrnale nahale. 

Sari on skandinaavialikult rahulik klassika. Linane kangas on samaaegselt õrn ja tugev ning ülimalt nahasõbralik.  

Hangi lapsele allergiate ärahoidmiseks ja tugeva tervise toetuseks, või vii äraütlemata praktiliseks kingituseks.

Meie tooted valmivad siinsamas Eestis, paljud tooted on kohe olemas ja vajadusel saab ka teisi mõõte, (kontakteerud info@hubasus.ee). 

 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Nahasõbralik voodipesukomplekt beebile. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür. Padjapüür on valmistatud õhukesele padjale, mõõdud 60 x 40 cm. selle peal on dekoratiivne õmblus TASUTA kaasa beebi õhuke padi.   TEKIKOTI MÕÕDUD v..
39.00€
100% looduslik linane hoiab beebi õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodipesu väärtuslik? Hoiab ära allergiaid ja leevendab neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puhas nii väljast kui seest (halvad bakter..
24.00€
Padjapüür 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka, väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks linane voodiriie on väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puha..
9.00€
100% looduslik linane kangas hoiab lapse õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodipesu väärtuslik? Hoiab ära allergiaid ja isegi leevendab neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puhas (ha..
27.00€
Beebivoodisse disainitud pehme unepadi. Kinnitub pulkade külge paelajupikestega. Kogu beebivoodi pehmendad 6. padjaga. MÕÕDUD: 60 x 30 cm.  MATERJALID: puuvillased ja linased voodipesukangad HOOLDUS: õrn puhastus..
8.90€
Muuda voodiseeliku abil beebivoodi täiuslikuks.  MÕÕDUD: beebivoodile 120 x 60 cm. Seeliku pikkus on 54 cm. (vajadusel kohandame, et ulatuks täpselt maani, küsi!). Seelik on kolmes küljes.  VÄRV: vali foto kõrvalt MATER..
59.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×