AIAMÖÖBLI MADRATSID

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
TOOTEINFO MÕÕDUD: Laius: 60 cm.  Pikkus vali rippmenüüst.  Paksus: 12 cm. VÄRV vali foto kõrvalt MATERJALID Kangas 50% puuvillane, 50% polüester, ÖKO-TEX 100 standardiga. See on vett, õli ja mustust hülgavate ..
52.00€
Pikk madrats katab kaks või kolm istumiskohta. TOOTEINFO MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt (madratsi paksus: 12 cm.) VÄRV vali tootefoto kõrvalt (teeme kõigi meie aiakangastega) MATERJALID Kangas 50% puuvillane, 50% polüester, ÖKO-TEX..
58.00€
Iga istumiskoha saad välja tuua väiksema madratsiga.  TOOTEINFO Koosneb mööbliporoloonidest ja pehmendusvatiinidest. Kate on lukuga eemaldatav ja masinpestav. MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt (madratsi paksus: 12 cm.) VÄRV vali toote..
34.00€
Meie aiapingi madratsid on mõeldud igasugustele aiapinkidele, niisugusele, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Veidi õhema (6 cm.) madratsi lisamisega teed igast pingist mõnusa ja mugava istumise. Koos sel..
49.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod.    Nurgadiivaniks vajad ühte COZY patja lisaks, võta see siit.  DIIVANIKO..
106.80€
Tugevdatud äärekandiga madrats euroalusele.  MILLEKS NÖÖRKANDIGA MADRATS? Pakub põneva värviefekti, mis võimendub veelgi komplektis patjadega Kandiriba peidab endas tugevat kapron nööri - suurem vastupidavus mad..
76.00€
Juhuks, kui euroaluse diivani mõõdud nõuavad pisut väiksemat madratsit. TOOTEINFO MÕÕDUD 80 x 110 (paksus 12) cm. VÄRV vali foto kõrvalt MATERJALID madrats koosneb pehmetest sisudest - mööbliporoloonid ja vatiinid ning lukuga&..
59.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk diivaniprojekte nii kodusele terrassile, rõdule, maakoju ja suvilasse. Aga samuti ka välikohvikutele, salongidele, puhkeruumidesse ja mujale avalikku ruumi.   ..
59.00€
Efektne klientide lemmik-kollane nüüd nöörkandina madratsi servas.  MILLEKS NÖÖRKANDIGA MADRATS? Pakub põneva värviefekti, mis võimendub veelgi komplektis patjadega Kollane riba peidab endas tugevat kapron nööri - su..
76.00€
Mõni euroaluste (või niisama) diivan vajab veidi või lausa palju pikemaid madratseid. Meie madratsid sobivad standardse euroaluse laiusega (80 cm.) aga valikus on nüüd ka 160, 180 cm. pikki madratseid.   TOOTEINFO MÕÕDUD val..
102.00€
Meie väikesed aiapingi madratsid on mõeldud nii söögitoolide, tugitoolide, väikeste pinkide, aga ka lastenurka ja poest ostetud aiatooli pehmendamiseks.  Peamiselt niisuguse, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Need on õhemad (6..
24.00€
Väikeste madratsitega eraldad iga istumiskoha, aga need sobivad ka tugitoolile. Kuna see on piisavalt paks (12-13 cm.), siis loob pingist ka mugava diivani. Või vali väike madrats tumbale või kastile ja saad aeda juurde väärtus..
34.00€
Aiamööbli madrats katab ühe istumiskoha, sobib hästi ka tugitoolile. Meie madratsil on efektsed kollased servakandid, mis lisaks ilule tugevdavad ka madratsi ääri.    TOOTEINFO Kate on lukuga eemaldatav ja pestav, kuid värsked pl..
36.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurgadiivanile võta nurka lisaks 1 COZY padi siit. DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse&n..
106.80€
Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanile võta nurka üks COZY padi lisaks siit. DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse euroaluse suurusega) 2 COZY seljatoep..
106.80€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×