PÕRANDAPADJAD SISERUUMI

PÕRANDAPADJAD SISERUUMI

Loo mugav istumiskoht, kuhu soovid - aknalauale, trepiastmele, lihtsale karkassile.

Samamoodi võib valmida ka suurem pehmemööbliga istumisnurk või puhketuba kohtorisse, kodukontorisse. Meie madratsid ja seljatoepadjad on just selleks. Inspireeru meie pinterestis.

Põrandapadjad, pehmemööbli madratsid ja seljatoepadjad vali siit. Kui Sa sobivat mõõtu ei leia, küsi!

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
COZY DIIVANI nimi tuleb meie kõige menukamatest patjadest. Need on ühteaegu nii seljatoeks kui iluks. Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.&..
106.80€
Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.  Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurg..
94.00€ 106.80€
Diivan soojade beezide ja kontrastse lillemustriga sobib värvide ja lillede austaja terrassile või aeda. Paksude puuvillaste kangastega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt m..
119.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb meie kõige menukamatest patjadest. Paksud ja toekad padjad on ühteaegu nii seljatoeks kui ilupatjadeks.   Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse/varju alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepih..
106.80€
Meie Cozy seljatoepadjad on nüüd saadaval Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, veidi maakodulikkugi, aga ka omajagu ..
24.90€
HUGE PÕRANDAPADI-ISTUMISPADI on meie kõige suurem padi. Kodukontorisse, puhkenurka, lastele laua äärde tooli asemel ja lugemisnurgas mõnulemiseks.  Suvel terrassile või rõdule, kate talub niiskust, on lukuga eemaldatav ja vastupidav pide..
42.00€
Väikeste madratsitega teed pehmeks tugitooliks näiteks korvtooli. Aga nendega saab luua ise põneva diivani - säti madratsid ritta lihtsale isetehtud karkassile, mõnele tugevale plaadile või puidust pingile.    &n..
29.00€
Võta dekoratiivpadi selja või pea alla ja tunne ennast lihtsalt hästi.     TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm. KOOSNEB Sisupadjast ja lukuga eemaldatavast kattest. MATERJALID peal on hall pehmem villaselaadne mööblika..
14.00€
Mööblikangastega lamedam põrandapadi/madrats pehmendab mõnusaks istumiskohaks aknalaua, trepiastme või misiganes pingi. Aga sobib ka toanurka põrandale. Koos patjadega loob nagu diivani.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
39.00€
SOFT mööblikangastega padjakomplekt koosneb kahest padjast. Koos on parajalt paksud, et puhkenurgas seljale mõnusat toetust pakkuda. Madalate seljatoepatjadega lood trendikama ja minimalistlikuma istumisnurga. Suurem seljatoe..
26.00€
STYLE põneva värvilise servakandiga suur ja paks seljatoepadi tubastesse tingimustesse.   TOOTEINFO MÕÕDUD Kõrgus 60 cm. Laius 60 cm.  Paksus 25 cm. VÄRV vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst: padja värv/s..
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×