ISTUMISALA, PUHKENURGA PADJAD JA MADRATSID

ISTUMISALA, PUHKENURGA  PADJAD JA MADRATSID

Kui mõni lahendus ei taha sündida, koli töölaua äärest natukeseks ära, kuhu iganes mahud, kasvõi trepiastmele, aknalauale.

Aga miks mitte sättida sisse hoopis teistsugune nurgake, diivan suurte patjadega, tugitooli, põrandapatjadega, kuhu kerra saaks pugeda või jalad välja sirutada ja laiemalt mõtelda, nagu tehnoloogiaettevõttes. 

Pehmemööbel võib valmida ka oma kätega, ühe pärastlõunase (koostegemis)projektina.  Meie pinterestist leiad selleks hulga ideid.

Põrandapadjad, pehmemööbli madratsid ja seljatoepadjad vali siit. Kui Sa sobivat mõõtu ei leia, küsi!

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on sein. Kombineeri värve ja kui midagi juhtub või värvisoov muutub, küsi sellele lihtsalt uus kate.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
22.90€
HUGE PÕRANDAPADI-ISTUMISPADI on meie kõige suurem padi. Kodukontorisse, puhkenurka, lastele laua äärde tooli asemel ja lugemisnurgas mõnulemiseks.  Suvel terrassile või rõdule, kate talub niiskust, on lukuga eemaldatav ja vastupidav pide..
42.00€
Väikeste madratsitega teed pehmeks tugitooliks näiteks korvtooli. Aga nendega saab luua ise põneva diivani - säti madratsid ritta lihtsale isetehtud karkassile, mõnele tugevale plaadile või puidust pingile.    &n..
29.00€
Mööblikangastega lamedam põrandapadi/madrats pehmendab mõnusaks istumiskohaks aknalaua, trepiastme või kasti aga sobib ka toanurka põrandale. Koos patjadega loob nagu diivani.    TOOTEINFO MÕÕDUD Pikkus: 80..
39.00€
SOFT mööblikangastega padjakomplekt koosneb kahest padjast. Koos on parajalt paksud, et istumisnurgas seljale mõnusat toetust pakkuda. Madalad seljatoepatjadega lood trendikama ja minimalistlikuma istumisnurga. Suurem seljatoepadi..
26.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×