ISTUMISPADJAD SISERUUMI

ISTUMISPADJAD SISERUUMI

Loo mugav istumiskoht, kuhu soovid - aknalauale, trepiastmele, lihtsale karkassile.

Samamoodi võib valmida ka suurem pehmemööbliga istumisnurk või puhketuba kohtorisse, kodukontorisse. Meie madratsid ja seljatoepadjad on just selleks. Inspireeru meie pinterestis.

Põrandapadjad, pehmemööbli madratsid ja seljatoepadjad vali siit. Kui Sa sobivat mõõtu ei leia, küsi!

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Meie populaarne seljatugi-padi on nüüd ka LAURA ASHLEY triipudega. Puuvillaste katetega padjad sobivad katuse alla, saunamajja, maakoju ja mujale, kuhu vihm otse peale ei saja. Kodusisustajate hulgas tuntud ja kõrgelt hinnatud Briti disainiettevõt..
25.90€
HUGE PÕRANDAPADI-ISTUMISPADI on meie kõige suurem padi. Kodukontorisse, puhkenurka, lastele laua äärde tooli asemel ja lugemisnurgas mõnulemiseks.  Suvel terrassile või rõdule, kate talub niiskust, on lukuga eemaldatav ja vastupidav pide..
42.00€
Väikeste madratsitega teed pehmeks tugitooliks näiteks korvtooli. Aga nendega saab luua ise põneva diivani - säti madratsid ritta lihtsale isetehtud karkassile, mõnele tugevale plaadile või puidust pingile.    &n..
29.00€
Võta dekoratiivpadi selja või pea alla ja tunne ennast lihtsalt hästi.     TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm. KOOSNEB Sisupadjast ja lukuga eemaldatavast kattest. MATERJALID peal on hall pehmem villaselaadne mööblika..
14.00€
Mööblikangastega lamedam põrandapadi/madrats pehmendab mõnusaks istumiskohaks aknalaua, trepiastme või misiganes pingi. Aga sobib ka toanurka põrandale. Koos patjadega loob nagu diivani.    TOOTEINFO MÕÕDUD ..
39.00€
SOFT mööblikangastega padjakomplekt koosneb kahest padjast. Koos on parajalt paksud, et puhkenurgas seljale mõnusat toetust pakkuda. Madalate seljatoepatjadega lood trendikama ja minimalistlikuma istumisnurga. Suurem seljatoe..
26.00€
STYLE põneva värvilise servakandiga suur ja paks seljatoepadi tubastesse tingimustesse.   TOOTEINFO MÕÕDUD Kõrgus 60 cm. Laius 60 cm.  Paksus 25 cm. VÄRV vali tootefoto kõrvalt rippmenüüst: padja värv/s..
28.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×