ROTANGMÖÖBLI UUENDUSKUUR

Kui Sinu aiamööbli madratsid ja padjad ebamugavaks vajuvad, või muul moel hukka saavad, vali siit väikesed madratsid või kata mitu istumiskohta ühe madratsiga.

Patjadeks pakume rotangmööblile meie URBANIT (võta aiakangastega või Laura Ashely triipudega). Sügavamale terrassidiivanile sobib hästi ka meie COZY seljatoepadi (see on paksem). Ja ära unusta ka käetoepatju. 

Vaata lähemalt: 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Pikk madrats katab kaks või kolm istumiskohta. TOOTEINFO MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt (madratsi paksus: 12 cm.) VÄRV vali tootefoto kõrvalt (teeme kõigi meie aiakangastega) MATERJALID Kangas 50% puuvillane, 50% polüester, ÖKO-TEX..
48.00€ 58.00€
Iga istumiskoha saad välja tuua väiksema madratsiga.  TOOTEINFO Koosneb mööbliporoloonidest ja pehmendusvatiinidest. Kate on lukuga eemaldatav ja masinpestav. MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt (madratsi paksus: 12 cm.) VÄRV vali toote..
29.00€ 34.00€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
10.50€ 14.90€
Meie URBAN seljatoepadi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusa..
24.90€
Meie URBAN seljatoepadi on madal ristkülik. Laura Ashley, tunnustatud Inglise disainerite kangad on kodukujundajate hulgas tõelise hubasuse ja klassika sünonüümiks. Aga need kannavad endas ka maakodulikku ja sooja hõngu. Paksud puuvillas..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×