AIAMÖÖBLI MADRATSID

AIAMÖÖBLI MADRATSID
Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
TOOTEINFO MÕÕDUD: Laius: 60 cm.  Pikkus vali rippmenüüst.  Paksus: 12 cm. VÄRV vali foto kõrvalt MATERJALID Kangas 50% puuvillane, 50% polüester, ÖKO-TEX 100 standardiga. See on vett, õli ja mustust hülgavate ..
52.00€
Pikk madrats katab kaks või kolm istumiskohta. TOOTEINFO MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt (madratsi paksus: 12 cm.) VÄRV vali tootefoto kõrvalt (teeme kõigi meie aiakangastega) MATERJALID Kangas 50% puuvillane, 50% polüester, ÖKO-TEX..
48.00€ 58.00€
Iga istumiskoha saad välja tuua väiksema madratsiga.  TOOTEINFO Koosneb mööbliporoloonidest ja pehmendusvatiinidest. Kate on lukuga eemaldatav ja masinpestav. MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt (madratsi paksus: 12 cm.) VÄRV vali toote..
29.00€ 34.00€
Meie aiapingi madratsid on mõeldud igasugustele aiapinkidele, niisugusele, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Veidi õhema (6 cm.) madratsi lisamisega teed igast pingist mõnusa ja mugava istumise. Koos sel..
39.00€ 49.00€
Meie lemmikud, Laura Ashley triibukangad on nüüd ka madratsitel. Kvaliteetsed dekoratiivkangad lisavad ruumi hubast klassikalist look`i. KOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse euroaluse suurusega -  1,2 x 0,8 m...
116.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb meie kõige menukamatest patjadest. Need on ühteaegu nii seljatoeks kui iluks. Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.&..
106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurgadiivanile võta nurka lisaks 1 COZY padi siit. DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse&n..
98.00€ 106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod.    Nurgadiivaniks vajad ühte COZY patja lisaks, võta see siit.  DIIVANIKO..
98.00€ 106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanile võta nurka üks COZY padi lisaks siit. Sobivad kodusele terrassile ja rõdule, aga ka v..
98.00€ 106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanile võta nurka üks COZY padi lisaks siit. DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (s..
98.00€ 106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb meie kõige menukamatest patjadest. Paksud ja toekad padjad on ühteaegu nii seljatoeks kui ilupatjadeks.   Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse/varju alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepih..
106.80€
Tugevdatud äärekandiga madrats euroalusele.  MILLEKS NÖÖRKANDIGA MADRATS? Pakub põneva värviefekti, mis võimendub veelgi komplektis patjadega Kandiriba peidab endas tugevat kapron nööri - suurem vastupidavus mad..
61.00€ 76.00€
Juhuks, kui euroaluse diivani mõõdud nõuavad pisut väiksemat madratsit. TOOTEINFO MÕÕDUD 80 x 110 (paksus 12) cm. VÄRV vali foto kõrvalt MATERJALID madrats koosneb pehmetest sisudest - mööbliporoloonid ja vatiinid ning lukuga&..
54.00€ 59.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk diivaniprojekte nii kodusele terrassile, rõdule, maakoju ja suvilasse. Aga samuti ka välikohvikutele, salongidele, puhkeruumidesse ja mujale avalikku ruumi.   ..
54.00€ 59.00€
Efektne klientide lemmik-kollane nüüd nöörkandina madratsi servas.  MILLEKS NÖÖRKANDIGA MADRATS? Pakub põneva värviefekti, mis võimendub veelgi komplektis patjadega Kollane riba peidab endas tugevat kapron nööri - su..
61.00€ 76.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×