AIAPINGI MADRATSID (ÕHEMAD - 6 CM.)

AIAPINGI MADRATSID (ÕHEMAD - 6 CM.)

Igast aiapingist saab mugava diivani, kui sätid sellele pehme madrats ja selja toetamiseks dekoratiivpadjad. Mugava äraolemise saad sättida ka mõnele astmele või aknalauale, kui Sul on niisugune, kus istumas käid. 

Tooteid uurides märka ka ripp-menüüd, seal all on erinevaid mõõduvalikuid (kui vajalikku ei leidu, küsi meilt  täpselt sobivat). Siseruumi vali sobiv siit. Seal on valikus puuvillased ja mati pealispinnaga madratsid).

Madratsid välimööblile on kergelt läikiva pealispinnaga, millelt on plekke lapiga hõlbus eemaldada (katteid saab ka pesta). Uuri tooteid lähemalt:

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Meie aiapingi madratsid on mõeldud igasugustele aiapinkidele, niisugusele, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Veidi õhema (6 cm.) madratsi lisamisega teed igast pingist mõnusa ja mugava istumise. Koos sel..
39.00€ 49.00€
Meie väikesed aiapingi madratsid on mõeldud nii söögitoolide, tugitoolide, väikeste pinkide, aga ka lastenurka ja poest ostetud aiatooli pehmendamiseks.  Peamiselt niisuguse, kus ka madratsita istutakse (ehk normaalkõrgustega). Need on õhemad (6..
21.00€ 24.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×