EUROALUSE-DIIVANID

EUROALUSE-DIIVANID

 

 

Kahest Cozy padjast ja ühest euroaluse madratsist koosneva komplektiga valmib terrasile mugav ja hubane COZY DIIVAN. Iga komplekt katab ühe euroaluse.

Või vali ainult madratsid ja tee seljatoepatjade osakonnast ise padjavalik.  

Mustriliste patjadega komplekt sobib katuse alla, saunamajja, fuajeesse ja maakoju. Uuri valikuid: 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Värvikamad mustrid julgematele sisustajatele.  Paksude puuvillaste kangastega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.  Komplekt kat..
119.00€
Meie lemmikud, Laura Ashley triibukangad on nüüd ka madratsitel. Kvaliteetsed dekoratiivkangad lisavad ruumi hubast klassikalist look`i. KOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse euroaluse suurusega -  1,2 x 0,8 m...
110.00€
Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.  Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurg..
94.00€
Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.  Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurg..
119.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb meie kõige menukamatest patjadest. Need on ühteaegu nii seljatoeks kui iluks. Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.&..
94.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.   DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse euroaluse suurusega -  120&nbs..
86.00€ 98.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanit tehes vajad lisaks ka nurgapatja.   DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MAD..
86.00€ 94.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb meie kõige menukamatest patjadest. Paksud ja toekad padjad on ühteaegu nii seljatoeks kui ilupatjadeks.   Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse/varju alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepih..
104.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanit tehes vajad lisaks ka nurgapatja.   DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MAD..
86.00€ 98.80€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk vaimustavaid aiaprojekte - lihtsasti ja kiirelt valmivaid euroalustest aiadiivaneid.  Kuhja madratsitele padjakraam ning aeda kerkib ühe pärastlõuna..
49.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsema toote saad nüüd võtta ka tubaste kangastega. Oleme neile valinud paksud dekoratiivsed puuvillased kangad, mida saad masinas pesta. Niisuguse madratsi võid valida näiteks katuse alla, saunamajja või m..
49.00€
Mõni euroaluste (või niisama) diivan vajab veidi või lausa palju pikemaid madratseid. Meie madratsid sobivad standardse euroaluse laiusega (80 cm.) aga valikus on nüüd ka 160, 180 cm. pikki madratseid. Vali pikkus tootefoto kõrvalt paremalt (rip..
89.00€
Meil on pakkuda nii valgeid kui halle (meie kangaste värvikaardilt 900, 903 ja 906 värvitoonidega), et need madratsitega hästi kokku sobiks. Ja kui sa väga soovid, siis õlitame ka. Euroaluse mõõdud: 1200 x 800 x 150 mm.  Laos valgeid ..
19.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×