EUROALUSE-DIIVANID

EUROALUSE-DIIVANID

 

 

Kahest Cozy padjast ja ühest euroaluse madratsist koosneva komplektiga valmib terrasile mugav ja hubane COZY DIIVAN. Iga komplekt katab ühe euroaluse.

Või vali ainult madratsid ja tee seljatoepatjade osakonnast ise padjavalik.  

Mustriliste patjadega komplekt sobib katuse alla, saunamajja, fuajeesse ja maakoju. Uuri valikuid: 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Meie lemmikud, Laura Ashley triibukangad on nüüd ka madratsitel. Kvaliteetsed dekoratiivkangad lisavad ruumi hubast klassikalist look`i. KOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse euroaluse suurusega -  1,2 x 0,8 m...
116.00€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurgadiivanile võta nurka lisaks 1 COZY padi siit. DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (standardse&n..
98.00€ 106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod.    Nurgadiivaniks vajad ühte COZY patja lisaks, võta see siit.  DIIVANIKO..
98.00€ 106.80€
COZY DIIVANI nimi tuleb kõige menukamatest patjadest. Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte kulub nii palju kui euroaluseid ritta laod.  Nurgadiivanile võta nurka üks COZY padi lisaks siit. DIIVANIKOMPLEKTI KUULUB 1 MADRATS (s..
98.00€ 106.80€
Puuvillaste patjadega diivan sobib katuse alla, aga ka sauna eesruumi, maakoju, trepihalli ja mujale, kuhu kiirelt mugavat istumiskohta vajad.  Komplekt katab ühe euroaluse, komplekte vajad nii palju kui euroaluseid ritta laod. Nurg..
119.00€
Meie vaieldamatult kõige populaarsem toode, millest on valminud suur hulk diivaniprojekte nii kodusele terrassile, rõdule, maakoju ja suvilasse. Aga samuti ka välikohvikutele, salongidele, puhkeruumidesse ja mujale avalikku ruumi.   ..
59.00€
Mõni euroaluste (või niisama) diivan vajab veidi või lausa palju pikemaid madratseid. Meie madratsid sobivad standardse euroaluse laiusega (80 cm.) aga valikus on nüüd ka 160, 180 cm. pikki madratseid.   TOOTEINFO MÕÕDUD val..
89.00€
Meil on pakkuda nii valgeid kui halle (meie kangaste värvikaardilt 900, 903 ja 906 värvitoonidega), et need madratsitega hästi kokku sobiks. Ja kui sa väga soovid, siis õlitame ka. Euroaluse mõõdud: 1200 x 800 x 150 mm.  Laos valgeid ..
19.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×