SELJATOEPADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Tee mugav diivan suvetuppa, saunamajja, suvilasse või kodukontorisse. Paksud dekoratiivkangastega seljatoepadjad sobivad ka aknalauale, puitkarkassile, põrandapadjaks seina äärde.  Seljatoepadi koosneb lukuga eemaldatavast kattest ja sisupadj..
24.60€
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka mööblipadja. Sobib nii euroaluse madratsitele (igale 2 tk.), aga ka teistele pinkidele.  Kangas hülgab vett ja plekke, on puhastatav ka lapiga. Lukuga kate on ..
19.90€ 23.90€
Meie Cozy seljatoepadi Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, ühteaegu nii maakodulikku kui ka aristokraatlikku. ..
24.90€
Meie Cozy seljatoepad Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, ühteaegu nii maakodulikku kui ka aristokraatlikku. L..
24.90€
COZY seljatoepadi on paks (25 cm) ja toekas padi diivani või pingi seljatoeks. TOOTEINFO MÕÕDUD laius 60 cm, kõrgus 45 cm., paksus 25 cm.  VÄRV  valgel pinnal troopilisemad, kirkamad loodustoonid. MATERJALID&nbs..
24.60€
Toekas seljatoepadi efektsete dekoratiivkangastega toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).    TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. ..
24.60€
Dekoratiivsed lillekangastega meie enim-tellitud COZY seljatoepadi. TOOTEINFO PADJA MÕÕDUD laius on 60 cm, kõrgus 45 cm. ja paksus 25 cm.  VÄRV  valge põhi pastelsete lillakate tulpidega. MATERJALID kate: paks 100% puuv..
21.00€ 24.60€
Efektsete dekoratiivkangaga madal padi selja-või käetoeks, toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).  TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  ..
18.00€
TOOTEINFO MÕÕT 50 x 50 cm VÄRV vali rippmenüüst kas heledam hall või tumedam MATERJALID: mööblikangas (100% polüester) TARNEAEG:  1-2 nädalat KOHALETOIMETAMINE: kähimasse pakiautomaati (tellimisel lisandub 3.98 eu..
28.00€
Style on meie efektse äärega sari. Rahulike toonidega patjadega lood põhjamaist fiilingut. Style seljatoepadjad on ruudukujulised ja piisavalt toekad, et luua mugav seljatagune. Võta neid üks enam kui mõõt võimaldaks ja säti veidi koha..
21.90€
Meie uus, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid.     TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuvillase programmiga, max 40 C). MÕÕDUD vali rip..
21.90€
Style on meie efektse äärega sari. Värvikad seljatoepadjad on ruudukujulised ja piisavalt toekad, et luua mugav seljatagune. Võta neid üks enam kui mõõt võimaldaks ja säti veidi kohakuti, et efektseid ääred mõjule pääseks. TOOTEINFO..
21.90€
Style on efektsete servakandiga ruudukujuline padi. Loob diivanile veidi kõrgema seljatoe, mõõduvalikud leiad rippmenüüst. TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuvillase programmiga, max 40 C). ..
21.90€
Meie URBAN seljatoepadi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusa..
24.90€
Meie URBAN seljatoepadi on madal ristkülik. Laura Ashley, tunnustatud Inglise disainerite kangad on kodukujundajate hulgas tõelise hubasuse ja klassika sünonüümiks. Aga need kannavad endas ka maakodulikku ja sooja hõngu. Paksud puuvillas..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×