SELJATOEPADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka mööblipadja. Sobib nii euroaluse madratsitele (igale 2 tk.), aga ka teistele pinkidele.  Kangas hülgab vett ja plekke, on puhastatav ka lapiga. Lukuga kate on ..
23.90€
Meie Cozy seljatoepadi Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, ühteaegu nii maakodulikku kui ka aristokraatlikku. ..
24.90€
Meie Cozy seljatoepad Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, ühteaegu nii maakodulikku kui ka aristokraatlikku. L..
24.90€
TOOTEINFO Seljatoepadi koosneb sisupadjast ja kattest. MÕÕDUD laius 60 cm. kõrgus 45 cm. paksus 25 cm. (euroaluse katad kahe padjaga) VÄRV pastelne helebeez ja valge MATERJALID 100% puuvillane. Kate on lukuga eemaldatav j..
24.60€
COZY seljatoepadi on paks (25 cm) ja toekas padi diivani või pingi seljatoeks. TOOTEINFO MÕÕDUD laius 60 cm, kõrgus 45 cm., paksus 25 cm.  VÄRV  valgel pinnal troopilisemad, kirkamad loodustoonid. MATERJALID&nbs..
24.60€
Dekoratiivne tulbimustriga meie enim-tellitud COZY seljatoepadi. Toekate patjadega saad uuendada toadiivani seljatoe. Või lood seljatoe pingile, euroalusele.  TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. PADJA MÕÕ..
24.60€
Tee mugav diivan suvetuppa, saunamajja, suvilasse või kodukontorisse. Paksud dekoratiivkangastega seljatoepadjad sobivad ka aknalauale, puitkarkassile, põrandapadjaks seina äärde.  Seljatoepadi koosneb lukuga eemaldatavast kattest ja sisupadj..
24.60€
Toekas seljatoepadi efektsete dekoratiivkangastega toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).    TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. ..
26.00€
TOOTEINFO MÕÕT 50 x 50 cm VÄRV helehall MATERJALID: mööblikangas (100% polüester) TARNEAEG:  1-2 nädalat KOHALETOIMETAMINE: kulleriga üle Eesti, saabub soovitud aadressile (lisandub 5.00 eur., vali vormistami..
28.00€
Style on meie efektse äärega sari. Rahulike toonidega patjadega lood põhjamaist fiilingut. Style seljatoepadjad on ruudukujulised ja piisavalt toekad, et luua mugav seljatagune. Seljatoepadi tähendab seda, et padi katab valitud mõõduga pinn..
21.00€
Meie uus, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid.     TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuvillase programmiga, max 40 C). MÕÕDUD vali rip..
21.90€
Style on efektsete servakandiga ruudukujuline padi. Loob diivanile veidi kõrgema seljatoe TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuvillase programmiga, max 40 C) MÕÕDUD  vali rippmenü..
24.00€
Style on meie efektse äärega sari. Värvikad seljatoepadjad on ruudukujulised ja piisavalt toekad, et luua mugav seljatagune. Võta neid üks enam kui mõõt võimaldaks ja säti veidi kohakuti, et efektseid ääred mõjule pääseks. TOOTEINFO..
24.00€
Toekad seljatoepadjad pakuvad ka aiamööblil tundideks mugavat äraolemist (paksus keskelt üle 20 cm.). Nagu kõigil teistel Style seeria patjadel, jookseb sellelgi ääres nöörkant. Puuvillased padjad sobivad katuse alla või siseruumi..
15.00€ 18.00€
Meie URBAN seljatoepadi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusa..
22.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×