AIAMÖÖBLI SELJATOEPADJAD

Seljatoepadjad võimaldavad lühikesel suveperioodil toadiivanilt päikese kätte kolida - rõdule, terrassile, aeda. Säti mugavad padjad pingie - võta päikest, loe ajakirju või istu külalistega kasvõi hommikuni. 

COZY on meie enim tellitud - väga paks seljatoepadi sobib sügavamale diivanile ja euroalusele.

URBAN seljatoepadi on madalam ristkülik, sobib imehästi näiteks poe rotangmööblile. Loob madalama, õhulisema seljatoe. Teeb igast aiapingist diivani.

STYLE padjad on pilkupüüdvad efektse servakandiga ruudukujulised padjad ja samasuguseks muutub nendega ka diivan, 

Suuri, pakse seljatoepatju koos või ilma madratsiteta võid sama hästi sättida ka sügavale aknalauale, laiale trepiastmele, suure kasti või euroaluse peale, kui Sul on selline lemmiknurk, kus mõnus olla. Uuri valikuid:

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Seljatoeks diivanile disainisime spetsiaalse eriti paksu ja toeka padja. Sobib ka juhul kui seljatoeks on vaid sein. Kombineeri värve! Sobib nii kodusele terrassile, aeda, rõdule, aga ka ärile: kaasa väliüritusele või rannakohvikusse või festivali..
23.90€
Meie Cozy seljatoepadjad on nüüd saadaval Inglise disainerite loodud triibukangastega.  LAURA ASHLEY  on tõeline pärl kodusisustajate hulgas. Tema toodetega tood koju tõeliselt hubast klassikat, ühteaegu nii maakodulikku kui ka ..
24.90€
Meie uus, mõnus, pehme, toekas seljatugi-padi. Servas värvilised kandid.     TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuvillase programmiga, max 40 C). MÕÕDUD vali rip..
21.90€
Style on efektsete servakandiga ruudukujuline padi. Säti neid diivanile üks enam kui mõõt võimaldaks, saad väga tihedalt patjadega kaetud seljatoe.  TOOTEINFO Padi koosneb sisupadjast ja lukuga kattest, kate on eemaldatav ja pestav (puuv..
21.90€
Meie URBAN seljatoepadi on madal ristkülik. Teeme neid 30 ja 35 cm. kõrgusega ja pikemaid kui teised (70 - 80 cm). URBAN on juhuks, kui soovid niisugust madala seljatoega diivanit. Padi on ühtlasi nii diivani seljatoeks kui mõnusa..
24.90€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×