DEKORATIIVPADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Dekoratiivpadjad annavad diivanile viimase lihvi. Valmistame kõigi meie aiakangastega, küsi diivaniga sama värvi, või kombineeri, kuidas meeldib. Koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  TOOTEINFO MÕÕDUD vali rippmenüüst (erineva suu..
12.50€
Madalam käetoepadi annab diivanile viimase lihvi. Säti nurka juhul, kui diivani ääres on sein või piire. Toetad sellele mõnusalt käe, või päikesevõtul pea.  Käetoepatju on kõigi meie aiakangastega, küsi diivaniga sama värvi, või kombineeri, k..
12.60€
Mahedate värvidega padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm VÄRV türkiisroheline ja valge MATERJALID puuvillane dekoratiivkangas (masinpestav: puuvillastele mõeldud programmiga, max. 40 C.) ..
13.20€
Dekoratiivpadi annab diivanile viimase lihvi ja on mõnus sättida selja või pea alla. TOOTEINFO Koosneb sisupadjast ja lukuga eemaldatavast kattest. MÕÕDUD 40 x 40 cm. VÄRV pastelsed rohelised, helebeezid ja valge MATERJALID..
14.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile viimase lihvi. Neid on hea sättida selja taha või pea alla. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud Briti disainiettevõtte LAURA ASHLEY kvaliteetkangastest.  TOOTEINFO MÕÕD..
14.90€
Efektsete dekoratiivkangaga madal padi selja-või käetoeks, toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).  TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  ..
18.00€
Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast   TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm. VÄRV ploomililla MATERJAL Kangad on puuvillased, alluvad hästi triikimisele (masinpestavad (puuvillase programmiga, 40 C) ..
10.90€
TOOTEINFO MÕÕT 50 x 50 cm VÄRV helehall MATERJALID: mööblikangas (100% polüester) TARNEAEG:  1-2 nädalat KOHALETOIMETAMINE: kulleriga üle Eesti, saabub soovitud aadressile (lisandub 5.00 eur., vali vormistami..
28.00€
Uuenda mustriliste patjadega tubane diivan või loo pehme istumiskoht pingile, karkassile või aiamööblile. Pastelse geomeetrilise mustriga padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  TOOTEINFO MÕÕDUD vali rippmenüüst VÄRV..
13.60€
Toekad seljatoepadjad pakuvad ka aiamööblil tundideks mugavat äraolemist (paksus keskelt üle 20 cm.). Nagu kõigil teistel Style seeria patjadel, jookseb sellelgi ääres nöörkant. Puuvillased padjad sobivad katuse alla või siseruumi..
15.00€ 18.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×