DEKORATIIVPADJAD

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Dekoratiivpadjad annavad diivanile viimase lihvi. Valmistame kõigi meie aiakangastega, küsi diivaniga sama värvi, või kombineeri, kuidas meeldib. Koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  TOOTEINFO MÕÕDUD vali rippmenüüst (erineva suu..
12.50€
Madalam käetoepadi annab diivanile viimase lihvi. Säti nurka juhul, kui diivani ääres on sein või piire. Toetad sellele mõnusalt käe, või päikesevõtul pea.  Käetoepatju on kõigi meie aiakangastega, küsi diivaniga sama värvi, või kombineeri, k..
12.60€
Troopiliste mustritega puhkuse lainele! Padi koosneb lukuga ümbrisest ja sisupadjast.   TOOTEINFO MÕÕT 45 x 45 cm. MATERJAL 100% polüesterkangas (pese 30 C juures, ära trummelkuivata) TARNEAEG postitame ühe näd..
8.90€ 13.60€
Eksootiliste flamingo lindudega puhkuse lainele! Padi koosneb lukuga ümbrisest ja sisupadjast.   TOOTEINFO MÕÕT 45 x 45 cm. MATERJAL 100% polüesterkangas (pese 30 C juures, ära trummelkuivata) TARNEAEG postitame ühe..
8.90€ 13.60€
Troopiliste mustritega puhkuse lainele! Padi koosneb lukuga ümbrisest ja sisupadjast.   TOOTEINFO MÕÕT 45 x 45 cm. MATERJAL 100% polüesterkangas (pese 30 C juures, ära trummelkuivata) TARNEAEG postitame ühe näd..
8.90€ 13.60€
Uuenda tubane diivan või loo mugavust ja ilu pingile. Mahedate värvidega padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm VÄRV mündiroheline MATERJALID puuvillane dekoratiivkangas (masinpestav: puuv..
10.90€
Mahedate värvidega padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast. TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm VÄRV türkiisroheline ja valge MATERJALID puuvillane dekoratiivkangas (masinpestav: puuvillastele mõeldud programmiga, max. 40 C.) ..
13.20€
Efektsete dekoratiivkangaga madal padi selja-või käetoeks, toadiivanile, terrassile või euroalusele. Katted kvaliteetse linase ja puuvillase segukangaga (masinpestavad).  TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  ..
18.00€
Õrna ruudustikumustriga kileja kattega vihmakindlad padjad terrassile ja rõdudiivanile.   TOOTEINFO Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast MÕÕDUD: 40 x 40 cm. VÄRV: vali tootefoto kõrvalt roosa või heleroosa. ..
12.90€
Dekoratiivpadjad annavad diivanile selle lõplikult viimistletud look`i. Tead ju küll, samasuguse nagu mündileht jäätisel või tulipunane kirss kokteilis - et ilma saab ka, aga pole üldse see. Triibulised padjad on kodusisustajate hulgas tuntud, B..
10.50€ 14.90€
Padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast   TOOTEINFO MÕÕDUD 40 x 40 cm. VÄRV ploomililla MATERJAL Kangad on puuvillased, alluvad hästi triikimisele (masinpestavad (puuvillase programmiga, 40 C) ..
10.90€
TOOTEINFO MÕÕT 50 x 50 cm VÄRV vali rippmenüüst kas heledam hall või tumedam MATERJALID: mööblikangas (100% polüester) TARNEAEG:  1-2 nädalat KOHALETOIMETAMINE: lähimasse pakiautomaati (lisandub 3.98 eur., tellide..
28.00€
Uuenda mustriliste patjadega tubane diivan või loo pehme istumiskoht pingile, karkassile või aiamööblile. Mahedate värvidega padi koosneb lukuga kattest ja sisupadjast.  TOOTEINFO MÕÕDUD vali rippmenüüst. Euroaluse diivanile (või..
13.60€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×