Voodilina kummiga LINEN

Tootekood: LIN3
Saadavus: 2
19.90€
Võimalikud valikud

* Värv:
* Suurus:

100% looduslikust linasest kangast, ideaalne õrnale nahale. Kummiga lina püsib voodis hästi paigal, lapse und ei sega kortsud ega keerud selja all. Väga lihtne paigaldada ja vahetada. 


MÕÕDUD: beebivoodile 120 x 60 cm. 

VÄRV: vali fotolt ja märgi toote kõrvale.

MATERJAL: 100% looduslik linane (värvainetega töötlemata)

Valmistatud Eestis käsitööna.

Toode on kohe olemas, pakk saabub nädalaga.


Linast kangast on majapidamises kõrgelt hinnatud juba aastasadu. Selle vastupidavus, kuid eeskätt ideaalsed omadused inimese nahale teevad temast hinnatud voodipesumaterjali. Linasest kangast õmmeldud voodiriietest õhkub kvaliteeti ja veidi endisaegset romantikat. Need on lisaks praktilisusele ilusaks kujunduselemendiks. 


LINASE KANGA EELISED

  • Linane on higistamisvastane, see imab kiiremalt kogu niiskusekui puuvillane ja laps ei higista sellistel linadel ka siis kui päike toa kütab ja ta liiga sooja teki alla jääb. Samuti kuivab linane kangas väga kiirelt.
  • Tänu kangakiu tugevusele on linane pikaealine ja puuvillasest vastupidavam - iseäranis märgudes, seetõttu kulutavad pesukorrad linast kangast minimaalselt, pehmendades selle asemel voodiriideid nahale aina mõnusamaks.
  • Linane ei tekita allergiaid, vastupidiselt leevendab neid, arstid soovitavad niisugust voodipesu isegi nahahaiguste leevendamiseks. 
  • Linane voodipesu elavdab vereringet.
  • Linane voodipesu ei muutu ajaga topiliseks ega hakka ebemeid eraldama.
  • Linane kangas ei kogu staatilist elektrit.
  • Linaseid voodiriideid ei pea triikima.

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×