Voodilina pitsiga LINEN

19.90€
Võimalikud valikud

* Värv:
* Suurus:

Linane voodilina romantilise pitsireaga. Vali see täpselt madratsi või voodi pikkune, nii pääseb pitsi ilu kõige paremini esile. 

Linased voodiriided on investeering lapsele kõige tähtsamasse, kosutavasse ööunne ja tugevasse tervisesse. See on ka väärtuslik ja praktiline kingitus, mis kestab kaua. Linane pea-aegu, et ei kulu pesus, vaid pehmeneb naha jaoks aina mõnusamaks.   


MÕÕDUD: vali suurus foto kõrvalt.

VÄRV: vali foto kõrvalt.

MATERJAL: 100% looduslik linane, värvainetega töötlemata. 

Tooded on valminud Eestis käsitööna.


Linast kangast on majapidamises kõrgelt hinnatud aastasadu. Selle pikk kasutusiga ja ideaalsed omadused inimese nahale teevad temast hinnatud voodipesumaterjali. Linasest voodiriietest õhkub kvaliteeti ja veidi endisaegset romantikat.


LINASE VOODIPESU EELISED  

  • Linane voodipesu on higistamisvastane - ülihea imavuse tõttu imab kogu niiskuse kiirelt ja laps ei higista magamise ajal ka siis kui päike toa kütab ja ta liiga sooja teki alla jääb.
  • Kangakiud on tugevad, seega on linased voodiriided teistest märksa vastupidavamad. Pesukorrad kulutavad kangast minimaalselt, ja muudavad nahale aina pehmemaks.
  • Linane ei tekita allergiaid, vastupidi leevendab neid, arstid soovitavad seda isegi nahahaiguste leevendamiseks (ökoloogiliselt puhast linast kangast peetakse ka looduslikuks antiseptikuks, kahjulikud bakterid selles elada ega areneda ei taha).
  • Elavdavad vereringet.
  • Linane ei kogu staatilist elektrit.
  • Linased voodiriided määrduvad vähem.
  • Linased voodiriided on kvaliteetse välimusega ka triikimata.

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
Sildid:
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×