SELJATOEPADJAD-KAISUPADJAD LASTELE

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Unine KUU on armsaks kaisupadjaks uinumisel. PäevaL kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 55, laius 50 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tumeroh..
12.00€
Unine PILVEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 30, laius 55 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tum..
12.00€
TÄHEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV tumeroheline, loodusvalged liblik..
11.90€
Unine KUU on armsaks kaisupadjaks uinumisel. PäevaL kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 50, laius 45 cm.  MATERJALID dekoratiivsed puuvillased HOOLDUS õrn..
12.00€
TÄHEPADI on kaisutamiseks uinumisel. Päeval kaunistab voodit. Hea kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. MATERJALID dekoratiivsed puuvillased. VÄRV vali tootefoto kõrvalt. TARNEA..
9.90€
Unine KUU aitab uinuda. Päevasel ajal kaunistab voodit. Aga see on ka tore kingitus sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 50, laius 45 cm.  MATERJALID puuvillased ja dekoratiivsed puuvillased ..
12.00€
PILVEPADI aitab uinuda. Päevasel ajal kaunistab voodit. Aga see on ka tore kingitus pisikesele sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD kõrgus 30 cm., laius 60 cm.  MATERJALID puuvillased ja dekoratiivs..
12.00€
Padjapüür 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka, väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks linane voodiriie on väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puha..
9.00€
Lina 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodiriie väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püs..
22.00€
Madratsiga võib pehmeks diivaniks teha trepiastme, aknanalaua või riiuli. Ideid uuri siit.  Selja pehmendamiseks võta juurde samasugused padjad, lõbusamaks ja hubasemaks teevad diivani elavad kuu-, tähe-, või pilvepadjad. TO..
46.00€
SELJATUGI-PADI HUGE on mõeldes kõige suurematele elunautlejatele ja parimaks puhkuseks kibekiirel tööajal. Koos põrandapadjaga loob mugava pesa firma puhkenurka, üritusele, kohvikusse ja koju. Aga need sobivad kokku ka teiste madr..
29.90€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse,  tema diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale.    TOOTEINFO  MÕÕDUD 40 x 40 cm. (nii dekoratiivpadi, kui tähepadi)..
14.60€ 16.50€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse,  tema diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale (kui soovid, saadame ise sõbrale üllatuskingituse).    TOOTEINFO  MÕÕDUD&..
14.60€ 16.50€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse, diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale (kui soovid, saadame ise sõbrale üllatuskingituse).    TOOTEINFO  MÕÕDUD padja mõõ..
16.50€
Kahest padjast koosnev komplekt lastevoodisse,  tema diivanile seljatoetuseks ja niisama kaisutamiseks. Või vii kingituseks pisikesele sõbrale (kui soovid, saadame ise sõbrale üllatuskingituse).    TOOTEINFO  MÕÕDUD&..
14.00€ 16.50€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×