LINANE VOODIPESU - ALLERGIAVABA

HUBASUS lastetooted on puhtad klassikud otse loodusest õrnale nahale. 

Sari on skandinaavialikult rahulik klassika. Linane kangas on samaaegselt õrn ja tugev ning ülimalt nahasõbralik.  

Hangi lapsele allergiate ärahoidmiseks ja tugeva tervise toetuseks, või vii äraütlemata praktiliseks kingituseks.

Meie tooted valmivad siinsamas Eestis, paljud tooted on kohe olemas ja vajadusel saab ka teisi mõõte, (kontakteerud info@hubasus.ee). 

 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Linasest kangast voodipesukomplekt beebi ja väikelapse eriti õrnale nahale. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür.  Tekikott pealt sinisetriibuline loodushalli serva ja nööbireaga, alt üleni looduslik hall. Padjapüür disa..
39.00€
Nahasõbralik voodipesukomplekt beebile. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür. Padjapüür on valmistatud õhukesele padjale, mõõdud 60 x 40 cm. selle peal on dekoratiivne õmblus TASUTA kaasa beebi õhuke padi.   TEKIKOTI MÕÕDUD v..
39.00€
100% looduslik linane voodpesukomplekt beebile ja väikelapsele. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür.  Linane voodipesu on eriti sobilik õrnale nahale, see on ökoloogiline ja allergiavaba. Kaunistuseks klassikaline pitsirida. Pa..
49.90€
Beebivoodisse disainitud pehme unepadi. Kinnitub pulkade külge paelajupikestega. Kogu beebivoodi pehmendad 6. padjaga. Jalutsisse sobib aga ka pisem pilvepadi (sel juhul vali 5 tk.). MÕÕDUD: 60 x 30 cm.  MATERJALID: p..
8.90€
Beebivoodisse disainitud pehme unepadi. Kinnitub pulkade külge paelajupikestega. Kogu beebivoodi pehmendad 6. padjaga. Jalutsisse sobib aga ka pisem pilvepadi (sel juhul vali 5 tk.). MÕÕDUD: 60 x 30 cm.  MATERJALID: p..
8.90€
Pehme kaisupadi on kõige parem uinumise abiline. See on beebile nutsutamiseks must have, lisab uinumisel turvatunnet, teab iga ema.  MÕÕDUD: vali suurus tootefoto kõrval. VÄRV: roosikangas, loodusvalge MATERJAL: puuv..
12.90€
Beebi voodipesuga sobivad triibulised kardinad. Kardina võib kinnitada torule või krõpsuga puidust kardinapuule.  MÕÕDUD laius 65 cm.  Pikkus vali foto kõrvalt. (akna laius + 10-15 cm.) MATERJAL: 50% puuvillane, 50% linane kangas. ..
29.00€
Linasest kangast voodipesukomplekt lapse eriti õrnale nahale. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür, mõlemad nööpidega.  Tekikott pealt sinisetriibuline, alt üleni looduslik hall.  MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt..
42.00€
Kõige naturaalsem ja puhtam linane voodipesukomplekt lapsele. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür. Mõlemad on nööridega kinnitatavad.  Linane voodipesu on investeering kõige tähtsamasse - kosutavasse ööunne ja tugevase tervisesse. Osta end..
42.00€
Padjapüür 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka, väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks linane voodiriie on väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puha..
9.00€
100% looduslikust linasest kangast, ideaalne õrnale nahale. Kummiga lina püsib voodis hästi paigal, lapse und ei sega kortsud ega keerud selja all. Väga lihtne paigaldada ja vahetada. Kestab väga kaua ilusa ja kvaliteetsena, plekid eem..
21.00€
Lina 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodiriie väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püs..
22.00€
Linane voodilina romantilise pitsireaga. Vali see täpselt madratsi või voodi pikkune, nii pääseb pitsi ilu kõige paremini esile.  Linased voodiriided on investeering lapsele kõige tähtsamasse, kosutavasse ööunne ja tugevasse te..
19.90€
Muuda voodiseeliku abil beebivoodi täiuslikuks.  MÕÕDUD: beebivoodile 120 x 60 cm. Seeliku pikkus on 54 cm. (vajadusel kohandame, et ulatuks täpselt maani, küsi!). Seelik on kolmes küljes.  VÄRV: hall (valget peab küsima)...
59.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×