LINANE VOODIPESU - ALLERGIAVABA

HUBASUS lastetooted on puhtad klassikud otse loodusest õrnale nahale. 

Sari on skandinaavialikult rahulik klassika. Linane kangas on samaaegselt õrn ja tugev ning ülimalt nahasõbralik.  

Hangi lapsele allergiate ärahoidmiseks ja tugeva tervise toetuseks, või vii äraütlemata praktiliseks kingituseks.

Meie tooted valmivad siinsamas Eestis, paljud tooted on kohe olemas ja vajadusel saab ka teisi mõõte, (kontakteerud info@hubasus.ee). 

 

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Nahasõbralik voodipesukomplekt beebile. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür. Padjapüür on valmistatud õhukesele padjale, mõõdud 60 x 40 cm. selle peal on dekoratiivne õmblus TASUTA kaasa beebi õhuke padi.   TEKIKOTI MÕÕDUD v..
39.00€
Padjapüür 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka, väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks linane voodiriie on väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püsib puha..
9.00€
100% looduslikust linasest kangast, ideaalne õrnale nahale. Kummiga lina püsib voodis hästi paigal, lapse und ei sega kortsud ega keerud selja all. Väga lihtne paigaldada ja vahetada. Kestab väga kaua ilusa ja kvaliteetsena, plekid eem..
21.00€
Lina 100% looduslikust linasest kangast. Hoiab lapse õrna nahka. Väärtuslik kingitus beebi vanematele. Miks on linane voodiriie väärtuslik? See hoiab ära allergiaid ja isegi ravib neid. Linane on antibakteriaalne ja püs..
22.00€
Linane voodilina romantilise pitsireaga. Vali see täpselt madratsi või voodi pikkune, nii pääseb pitsi ilu kõige paremini esile.  Linased voodiriided on investeering lapsele kõige tähtsamasse, kosutavasse ööunne ja tugevasse te..
19.90€
Beebivoodisse disainitud pehme unepadi. Kinnitub pulkade külge paelajupikestega. Kogu beebivoodi pehmendad 6. padjaga. Jalutsisse sobib aga ka pisem pilvepadi (sel juhul vali 5 tk.). MÕÕDUD: 60 x 30 cm.  MATERJALID: p..
8.90€
Beebivoodisse disainitud pehme unepadi. Kinnitub pulkade külge paelajupikestega. Kogu beebivoodi pehmendad 6. padjaga. MÕÕDUD: 60 x 30 cm.  MATERJALID: puuvillased ja linased voodipesukangad HOOLDUS: õrn puhastus..
8.90€
Muuda voodiseeliku abil beebivoodi täiuslikuks.  MÕÕDUD: beebivoodile 120 x 60 cm. Seeliku pikkus on 54 cm. (vajadusel kohandame, et ulatuks täpselt maani, küsi!). Seelik on kolmes küljes.  VÄRV: hall (valget peab küsima)...
59.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×