Linane voodilina kummiga beebile

21.00€
Võimalikud valikud

* Värv:
* Suurus:

100% looduslikust linasest kangast, ideaalne õrnale nahale. Kummiga lina püsib voodis hästi paigal, lapse und ei sega kortsud ega keerud selja all. Väga lihtne paigaldada ja vahetada. Kestab väga kaua ilusa ja kvaliteetsena, plekid eemalduvad kergelt, kangas on hügieeniline ja põhimõtteliselt kulumatu - päranda või edasi, nagu vanasti tehti).  


MÕÕDUD: vali foto kõrvalt rippmenüüst kas beebivoodil madratsile (60 x 120 cm. ) või lastele voodisse 70 x 140 cm. ja 75 x 185 cm. madratile (teise mõõduga voodisse küsi. 

VÄRV: vali fotolt ja märgi toote kõrvale.

MATERJAL: 100% looduslik linane (värvainetega töötlemata)

Valmistatud Eestis käsitööna.

Toode on kohe olemas, pakk saabub nädalaga.


Linast kangast on majapidamises kõrgelt hinnatud juba aastasadu. Selle vastupidavus, kuid eeskätt ideaalsed omadused inimese nahale teevad temast hinnatud voodipesumaterjali. Linasest kangast õmmeldud voodiriietest õhkub kvaliteeti ja veidi endisaegset romantikat. Need on lisaks praktilisusele ilusaks kujunduselemendiks. 


LINASE KANGA EELISED

  • Linane on higistamisvastane, see imab kiiremalt kogu niiskusekui puuvillane ja laps ei higista sellistel linadel ka siis kui päike toa kütab ja ta liiga sooja teki alla jääb. Samuti kuivab linane kangas väga kiirelt.
  • Tänu kangakiu tugevusele on linane pikaealine ja puuvillasest vastupidavam - iseäranis märgudes, seetõttu kulutavad pesukorrad linast kangast minimaalselt, pehmendades selle asemel voodiriideid nahale aina mõnusamaks.
  • Linane ei tekita allergiaid, vastupidiselt leevendab neid, arstid soovitavad niisugust voodipesu isegi nahahaiguste leevendamiseks. 
  • Linane voodipesu elavdab vereringet.
  • Linane voodipesu ei muutu ajaga topiliseks ega hakka ebemeid eraldama.
  • Linane kangas ei kogu staatilist elektrit.
  • Linaseid voodiriideid ei pea triikima.

Lisa arvamus

Eesnimi:

Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb           Hea

Kokkusobivad tooted
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×