VOODIPESUKOMPLEKTID

Kuva: Nimekiri Tabel
Näita korraga:
Sorteeri:
Linasest kangast voodipesukomplekt beebi ja väikelapse eriti õrnale nahale. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür.  Tekikott pealt sinisetriibuline loodushalli serva ja nööbireaga, alt üleni looduslik hall. Padjapüür disa..
39.00€
Nahasõbralik voodipesukomplekt beebile. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür. Padjapüür on valmistatud õhukesele padjale, mõõdud 60 x 40 cm. selle peal on dekoratiivne õmblus TASUTA kaasa beebi õhuke padi.   TEKIKOTI MÕÕDUD v..
39.00€
100% looduslik linane voodpesukomplekt beebile ja väikelapsele. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür.  Linane voodipesu on eriti sobilik õrnale nahale, see on ökoloogiline ja allergiavaba. Kaunistuseks klassikaline pitsirida. Pa..
49.90€
Linasest kangast voodipesukomplekt lapse eriti õrnale nahale. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür, mõlemad nööpidega.  Tekikott pealt sinisetriibuline, alt üleni looduslik hall.  MÕÕDUD: vali tootefoto kõrvalt..
42.00€
Kõige naturaalsem ja puhtam linane voodipesukomplekt lapsele. Komplekti kuulub tekikott ja padjapüür. Mõlemad on nööridega kinnitatavad.  Linane voodipesu on investeering kõige tähtsamasse - kosutavasse ööunne ja tugevase tervisesse. Osta end..
42.00€
×
×
×
×


 

×


 

×


 

×